Prodej penzionu, Slovensko - nabídka prodeje komerční nemovitosti 1200 m2

Prodej penzionu, Slovensko
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Donovaly
  • Velikost: 1200 m2
  • Aktualizace inzerátu: 30.04.2019
  • Cena: 775 000 Kč
  • Kontakt: Václav Birhanzl
  • E-mail: praha@bv-reality.cz
  • Telefon: 724069906

Nabízíme novostavbu penzionu k prodeji v lokalitě Velké Fatry ve Slovenské republice.Penzion se nachází v okrese Banská Bystrica v blízkosti lyžarského ráje Donovaly. Penzion je postavený v Rakouské architektuře s vyznačenými kamennými prvky. Penzion nabízí veškeré služby které jsou součástí moderního podnikání v ubytovacích a stravovacích službách. Budova má přízemí a 2 patra. Má celkem 41 lůžek. Dále 5 apartmánových bytů, 2 x konferenční místnost, 1 x restaurace, 1 x Lobby bar, 1 x wellness centrum a relax, dřevěná finská sauna, aromatická parní sauna, infra kabina a vířivá vana jacuzzi), 1 x terasa, skleněné atrium, kryté parkoviště v areálu, je vzdálen 13 km od lyžařského střediska Donovaly. Celková plocha pozemku : 1 600 m2, Zastavěná plocha 1 200m2, Užitná plocha 1 200m2. Jedná se o klasickou stavbu postavenou z cihel. Nemovitost je postavena v lokalitě Velká Fatra a je obklopena nádhernou chráněnou krajinou. Lokalita je přímo ideální na odpočinek v čistém zdravém prostředí hor, k pěší turistice, lyžování a další zimní využití. V případě zájmu je možné zajistit i pronájem. Kontaktujte maskléře zakázky inženýrské sítě - elektro, voda, čistička odpadních vod. Příjezdová asfaltová cesta. Přímé autobusové spojení do Banské Bystrice. Cena 775 000 Euro

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Donovaly, prodej Donovaly, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Donovaly, komerční Donovaly, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Donovaly od realitky, Donovaly, komerční od makléře nebo RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Donovaly. Požadovaná cena nemovitosti je 775 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-penzionu-slovensko.

Pro více informací kontaktujte Václav Birhanzl (makléř / RK), e-mail: praha@bv-reality.cz, telefon: 724069906. Inzerát byl aktualizován dne 30.04.2019.

Fotogalerie: Prodej penzionu, Slovensko - prodej komerční 1200 m2 Donovaly