PRODEJ POZEMKU 6307 m2 -ADRŠPACH - nabídka prodeje pozemku 6307 m2

PRODEJ POZEMKU 6307 m2 -ADRŠPACH
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , DOLNÍ ADRŠPACH
  • Velikost: 6307 m2
  • Aktualizace inzerátu: 09.09.2020
  • Cena: 12 200 000 Kč
  • Kontakt: S G
  • E-mail: simona-23@centrum.cz
  • Telefon: -

PRODEJ POZEMKU 6307 m2 -ADRŠPACH Stavební pozemek v Dolním Adršpachu s výhledem na panorama skal Prodej stavebního pozemku v Dolním Adršpachu, s nerušeným výhledem na celé panorama skalního města. Jde o jedno z posledních míst v Dolním Adršpachu, kde lze podle platného územního plánu stavět. Kombinace jedinečného výhledu na skály a těsné blízkosti zámku Adršpach s vysokou návštěvností nabízí řadu možností, jak prostor zhodnotit turisticky - pro ubytování, občerstvení s vyhlídkou na panorma skal, apod. Atraktivitu pozemku zvýší také plánovaná revitalizace rybníka, kterou obec chystá v blízké době. Pozemek je také ideální dlouhodobou investicí s potenciálem vysoce nadprůměrného zhodnocování vzhledem k stále rostoucí popularitě Dolního Adršpachu a absencí volných pozemků pro podnikání a ubytování. Pozemek poskytuje vzhledem ke své poloze velkou dávku soukromí, současně je ale dobře přístupný z hlavní komunikace jak autem, tak pěšky. Pozemek sestává z několika parcel (798, 799, 800, 801, 802/2) o celkové ploše 6307m2 a prodává se jako celek. V případě zájmu kupujícího lze pozemek ještě rozšířit o cca 1000-1300m2 v nejatraktivnější části, orientované směrem k panoramatu skal. Na kraji prodávaného pozemku je budova jiného majitele, který má zájem o odkup menší části celého pozemku a s novým majitelem je připraven jednat o nejvhodnějším způsobu oddělení. Přes pozemek vede obecní cesta (parcely 1080/13, 1080/12), z větší části již nepoužívaná. Obec je připravena na své náklady obnovit cestu buď v původní, historické poloze dle katastru, nebo s novým majitelem jednat o přeložení cesty do jiné, vhodnější polohy. Na hraně pozemku je zavedena elektřina ČEZ a je možné udělat po dohodě s ČEZ přípojku pro novou výstavbu. Připojení na obecní kanalizaci v současnosti není možné řešit, je tedy potřeba užít septik nebo jiné podobné řešení. Zásobování vodou je vhodné řešit studnou, dostatek podzemní vody je zajištěn díky blízkosti vodního toku a rybníka. Ohledně možnosti připojení na obecní vodovod lze případně oslovit VAK Náchod. Poznámka k ceně: 1919 Kč / m2 Cena: 12 100 000 CZK / za nemovitost včetně provize rk V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PROHLÍDKU A INFORMACE ,PIŠTE PROSÍM DO FORMULÁŘE.ZANECHTE I TEL.KONTAKT .TATO NABÍDKA NEPLATÍ PRO RK .DĚKUJI

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek DOLNÍ ADRŠPACH, prodej DOLNÍ ADRŠPACH, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí DOLNÍ ADRŠPACH, pozemek DOLNÍ ADRŠPACH, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek DOLNÍ ADRŠPACH bez realitky, DOLNÍ ADRŠPACH, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek DOLNÍ ADRŠPACH. Požadovaná cena nemovitosti je 12 200 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-pozemku-6307-m2-adrspach.

Pro více informací kontaktujte S G (soukromý inzerent), e-mail: simona-23@centrum.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 09.09.2020.

Fotogalerie: PRODEJ POZEMKU 6307 m2 -ADRŠPACH - prodej pozemek 6307 m2 DOLNÍ ADRŠPACH

Umístění na mapě: PRODEJ POZEMKU 6307 m2 -ADRŠPACH - prodej pozemek 6307 m2 DOLNÍ ADRŠPACH