PRODEJ POZEMKŮ K VÝSTAVBĚ RODINNÝCH DOMŮ V KLIDNÉ LOKALITĚ - nabídka prodeje pozemku 750 m2

PRODEJ POZEMKŮ K VÝSTAVBĚ RODINNÝCH DOMŮ V KLIDNÉ LOKALITĚ
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Komenského, Letovice
  • Velikost: 750 m2
  • Aktualizace inzerátu: 26.06.2023
  • Cena: 2 250 000 Kč
  • Kontakt: Pozemky Letovice
  • E-mail: pozemkyletovice@seznam.cz
  • Telefon: 516 482 221

Město Letovice nabízí k prodeji pozemky, určené k výstavbě rodinných domů v lokalitě poblíž ulice Komenského. Jedná se o prodej celkem 50 pozemků, které vzniknou dělením z pozemku p.č. 1949/1 v k.ú. Letovice a jejich výměra se bude pohybovat od 320 m² až do 1.232 m². V současné chvíli ve stavební lokalitě začala výstavba inženýrských sítí (voda a napojení na městskou kanalizaci). V plánovací smlouvě se město zavazuje vybudovat v přesně stanovené době také dopravní infrastrukturu. Pozemky jsou situované v klidné lokalitě na východním okraji města, kdy se v docházkové vzdálenosti do 5 minut nachází autobusová zastávka, základní i mateřská škola, obchod, sportoviště, ordinace praktického lékaře či les nebo zámecký park. Cena činí 3000,- Kč za m² a je stanovena včetně DPH. Prodávající si v případě více zájemců o jeden konkrétní pozemek vyhrazuje právo rozhodnout o nabyvateli na základě výsledku výběrového řízení. Město Letovice se nachází zhruba 40 km od statutárního města Brna, 10 kilometrů od historického města Boskovice a cca 25 km od města Blanska (směrem na jih) či města Svitavy (směrem na sever). Letovice jsou městem s dobrou dopravní dostupností - jak autem (silnice I/43, v budoucnu čtyřproudá rychlostní komunikace), vlakem (na hlavní trase Brno - Praha) a také autobusem. Letovice nabízí obchody, základní i střední školu, 4 mateřské školy, kulturní a sportovní vyžití, poštu, restaurace a další občanskou vybavenost. Více informací o prodeji zjistíte na https://letovice.imunis.cz/edeska/detail?id=5428.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Letovice, prodej Letovice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Letovice, pozemek Letovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Letovice bez realitky, Komenského Letovice, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Letovice. Požadovaná cena nemovitosti je 2 250 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-pozemku-k-vystavbe-rodinnych-domu-v-klidne-lokalite.

Pro více informací kontaktujte Pozemky Letovice (soukromý inzerent), e-mail: pozemkyletovice@seznam.cz, telefon: 516 482 221. Inzerát byl aktualizován dne 26.06.2023.

Fotogalerie: PRODEJ POZEMKŮ K VÝSTAVBĚ RODINNÝCH DOMŮ V KLIDNÉ LOKALITĚ - prodej pozemek 750 m2 Komenského Letovice

PRODEJ POZEMKŮ K VÝSTAVBĚ RODINNÝCH DOMŮ V KLIDNÉ LOKALITĚ 1 PRODEJ POZEMKŮ K VÝSTAVBĚ RODINNÝCH DOMŮ V KLIDNÉ LOKALITĚ 2 PRODEJ POZEMKŮ K VÝSTAVBĚ RODINNÝCH DOMŮ V KLIDNÉ LOKALITĚ 3 PRODEJ POZEMKŮ K VÝSTAVBĚ RODINNÝCH DOMŮ V KLIDNÉ LOKALITĚ 4 PRODEJ POZEMKŮ K VÝSTAVBĚ RODINNÝCH DOMŮ V KLIDNÉ LOKALITĚ 5 PRODEJ POZEMKŮ K VÝSTAVBĚ RODINNÝCH DOMŮ V KLIDNÉ LOKALITĚ 6 PRODEJ POZEMKŮ K VÝSTAVBĚ RODINNÝCH DOMŮ V KLIDNÉ LOKALITĚ 7 PRODEJ POZEMKŮ K VÝSTAVBĚ RODINNÝCH DOMŮ V KLIDNÉ LOKALITĚ 8