Prodej pozemku Nové Strašecí - nabídka prodeje pozemku 1717 m2

Prodej pozemku Nové Strašecí
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Nádražní 568, Nové Strašecí
  • Velikost: 1717 m2
  • Aktualizace inzerátu: 03.08.2018
  • Cena: 2 200 000 Kč
  • Kontakt: Stanislav Jebavý
  • E-mail: Stanislav.jebavy@gmail.com
  • Telefon: -

Nabízíme k prodeji pěkný stavební pozemek o velikosti 1717 m2 ve městě Nové Strašecí. Pozemek je obdélníkového tvaru o šířce cca 20 m a délce cca 87 m. Pozemek je možné rozdělit na dva stavební pozemky. Na pozemku je přivedena obecní voda a elektřina. Plyn je na hranici pozemku. Na pozemku stojí menší zděny rodinný dům 2+1, který je určen ke kompletní rekonstrukci nebo k demolici. . V ceně je zahrnut i projekt na rekonstrukci domu ve , kterém se počítá i s vybudováním obytného podkroví . K pozemku vede obecní asfaltová komunikace. V blízkosti se nachází vlakové nádraží - cca 400 metrů, autobusová zastávka cca 300 metrů . Veliká výhoda je výborné spojení na Prahu. Autem 30 minut do centra Prahy. Velice žádaná lokality s krásným okolím, najdete zde soukromí a klid. Nedaleko se nacházejí lesy, rybníky. Ve městě Nové Strašecí je veškerá občanská vybavenost: základní, mateřská i střední škola a gymnázium, pošta, zdravotnické zařízení a lékárna. Ve městě se pořádá mnoho sportovní a kulturních akcí.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Nové Strašecí, prodej Nové Strašecí, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Nové Strašecí, pozemek Nové Strašecí, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Nové Strašecí bez realitky, Nádražní 568 Nové Strašecí, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Nové Strašecí. Požadovaná cena nemovitosti je 2 200 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-pozemku-nove-straseci.

Pro více informací kontaktujte Stanislav Jebavý (soukromý inzerent), e-mail: Stanislav.jebavy@gmail.com, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 03.08.2018.

Fotogalerie: Prodej pozemku Nové Strašecí - prodej pozemek 1717 m2 Nádražní 568 Nové Strašecí