PRODEJ POZEMKU -PASTVINY ,3769 m2 - MIROTICE OKR.PÍSEK - nabídka prodeje pozemku 3769 m2

PRODEJ POZEMKU -PASTVINY ,3769 m2 - MIROTICE OKR.PÍSEK
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , písek
  • Velikost: 3769 m2
  • Aktualizace inzerátu: 27.01.2021
  • Cena: 599 000 Kč
  • Kontakt: SIM S
  • E-mail: simona-312@centrum.cz
  • Telefon: -

PRODEJ POZEMKU -PASTVINY ,3769 m2 - MIROTICE OKR.PÍSEK. Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 3769 m2 v Miroticích v okrese Písek. Pozemek je na vyvýšeném místě na levém břehu řeky Lomnice, s krásným výhledem na centrum města. Leží mimo záplavové území, je rovinatý, orientovaný na jih a přístupný z obecní komunikace. Podle platného územního plánu je vhodný pro soukromé hospodářské využití jako pastvina, zahrada, louka nebo sad. Na pozemku je možné umístit stavby pro ustájení zvířat, sklady krmiva, včelíny, skleníky, altány a zahradní domky. Po změně ÚP zde může vzniknout rodinná farma nebo zemědělská usedlost. Strategicky výhodná poloha pozemku zajistí budoucímu majiteli prostor, klid a maximální soukromí. V dosahu jsou sítě elektro, kanalizace a vodovodu. Je možné vybudovat vlastní studnu nebo vrt. Mirotice leží v úrodné krajině nedaleko Blatné, Písku a Strakonic. V obci je základní občanská vybavenost včetně pošty, ZŠ a MŠ. Dálnice D4 spojuje tuto oblast s Prahou a Českými Budějovicemi. K tomuto pozemku je možné přikoupit ornou půdu, pastviny a louky v blízkém okolí. Kategorie Pozemky - trvalý travní porost Lokalita Mirotice Okres Písek Plocha pozemku 3.769 m² Doprava Dálnice V PŘÍPADĚ ZÁJMU O INFORMACE A PROHLÍDKU POŠLETE.TEL.KONTAKT. TATO NABÍDKA NEPLATÍ PRO RK

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek písek, prodej písek, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí písek, pozemek písek, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek písek od realitky, písek, pozemek od makléře nebo RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek písek. Požadovaná cena nemovitosti je 599 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-pozemku-pastviny-3769-m2-mirotice-okr-pisek.

Pro více informací kontaktujte SIM S (makléř / RK), e-mail: simona-312@centrum.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 27.01.2021.

Fotogalerie: PRODEJ POZEMKU -PASTVINY ,3769 m2 - MIROTICE OKR.PÍSEK - prodej pozemek 3769 m2 písek

Umístění na mapě: PRODEJ POZEMKU -PASTVINY ,3769 m2 - MIROTICE OKR.PÍSEK - prodej pozemek 3769 m2 písek