Prodej pozemku pro stavbu RD Hostivice u Prahy - nabídka prodeje pozemku 600 m2

Prodej pozemku pro stavbu RD Hostivice u Prahy
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: 9. května, Hostivice
  • Velikost: 600 m2
  • Aktualizace inzerátu: 16.02.2020
  • Cena: 4 700 000 Kč
  • Kontakt: Miroslav Vlk
  • E-mail: miro.vlk@seznam.cz
  • Telefon: 724557302

Nabízím k prodeji 600 m2 pozemku pro stavbu RD v klidné části Hostivic u Prahy, ul. 9. května. Na hranicích pozemku jsou všechny inženýrské sítě potřebné k napojení RD. Součástí prodeje je i zděný zahradní domek, který se nachází na pozemku. V Hostivicích je kompletní občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, lékařská zařízení, Lidl, Tesco, Penny) . Z Hostivic je dobrá dostupnost do Prahy ať už vlastním automobilem nebo vlakem a MHD. Prosím RK nevolat - jde o soukromou inzerci.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Hostivice, prodej Hostivice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Hostivice, pozemek Hostivice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Hostivice bez realitky, 9. května Hostivice, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Hostivice. Požadovaná cena nemovitosti je 4 700 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-pozemku-pro-stavbu-rd-hostivice-u-prahy.

Pro více informací kontaktujte Miroslav Vlk (soukromý inzerent), e-mail: miro.vlk@seznam.cz, telefon: 724557302. Inzerát byl aktualizován dne 16.02.2020.

Fotogalerie: Prodej pozemku pro stavbu RD Hostivice u Prahy - prodej pozemek 600 m2 9. května Hostivice

Prodej pozemku pro stavbu RD Hostivice u Prahy 1 Prodej pozemku pro stavbu RD Hostivice u Prahy 2 Prodej pozemku pro stavbu RD Hostivice u Prahy 3 Prodej pozemku pro stavbu RD Hostivice u Prahy 4 Prodej pozemku pro stavbu RD Hostivice u Prahy 5 Prodej pozemku pro stavbu RD Hostivice u Prahy 6 Prodej pozemku pro stavbu RD Hostivice u Prahy 7 Prodej pozemku pro stavbu RD Hostivice u Prahy 8 Prodej pozemku pro stavbu RD Hostivice u Prahy 9

Umístění na mapě: Prodej pozemku pro stavbu RD Hostivice u Prahy - prodej pozemek 600 m2 9. května Hostivice