Prodej pozemku s chalupou, Podbezdězí - nabídka prodeje pozemku 632 m2

Prodej pozemku s chalupou, Podbezdězí
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Bělá pod Bezdězem
  • Velikost: 632 m2
  • Aktualizace inzerátu: 27.10.2022
  • Cena: 2 800 000 Kč
  • Kontakt: Barbora Stehlíková
  • E-mail: bs.stehlikova@gmail.com
  • Telefon: 731805083

Pozemek s chalupou v Podbezdězí. Nabízím k prodeji krásný pozemek u lesa, v klidné okrajové části Bělé pod Bezdězem. Celková rozloha 632 m2. Pozemek je rovinatý, oplocený, připojený na sítě – obecní vodovod a kanalizaci, elektřina ČEZ, nově vybetonovaná kontrolní šachta na pozemku. Zahrada o rozloze 336 m2 je udržovaná, najdete zde vzrostlé keře a stromy – lískový ořech, smrky, tuje, šeříky, okrasnou vrbu, květinové záhony, od loňska přibyla nově zasazená jabloň. V horní části zahrady je možné osadit branku, kterou projdete přímo do lesa. Na pozemku se dále nachází prostorná kůlna na nářadí a zděný přístřešek, který je možné upravit na venkovní sezení (zatím využíván pro zásoby dřeva). Součástí pozemku je původní roubená patrová chalupa s užitnou plochou 150 m2. Tento objekt je určen k rekonstrukci, případně lze stavbu odstranit (není součástí památkové péče) a ke stavbě nového domu využít základů a zděné části (1/3 objektu). Pokud se nechystáte stavět hned, můžete chalupu využívat k dočasnému pobytu. Přízemí prošlo rekonstrukcí a je celoročně obyvatelné - nově zateplená centrální světnice s kachlovými kamny, kuchyně, koupelna, samostatné WC, malý sklípek pod úrovní podlahy. V celém přízemí včetně koupelny jsou instalovány nové elektrické radiátory. V letních měsících je možné využívat další prostornou místnost v horním patře. Tato místnost je rozdělena na obytnou část se vstupem na terasu a patro na spaní. Pozemek je v dojezdové vzdálenosti 15 minut od Mladé Boleslavi, 10 min. chůze na zastávku autobusu, cca 20 minut na vlakové nádraží. Příjemnou procházkou se dostanete do 1,5 km vzdáleného historického centra se zámkem a památkovou zónou, nebo na městské koupaliště. Město Bělá má veškerou občanskou vybavenost včetně MŠ, ZŠ, zdravotního střediska a lékárny. Najdete zde i jídelnu, kavárnu, pizzerii a další služby. V dojezdové vzdálenosti 10 minut je čerpací stanice a Penny market. Pro milovníky sportu a turistiky je tento malebný kraj Podbezdězí naprosto ideální – vedou zde cyklistické a turistické trasy, v zimě je k dispozici běžkařská dráha ve sportovním areálu Vrchbělá. 8 km na hrad Bezděz, 14 km na Máchovou jezero. Odhadní cena nemovitosti je 3 600 000 Kč. S ohledem na náklady spojené s rekonstrukcí byla snížena na 2 800 000 Kč.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Bělá pod Bezdězem, prodej Bělá pod Bezdězem, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Bělá pod Bezdězem, pozemek Bělá pod Bezdězem, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Bělá pod Bezdězem bez realitky, Bělá pod Bezdězem, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Bělá pod Bezdězem. Požadovaná cena nemovitosti je 2 800 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-pozemku-s-chalupou-podbezdezi.

Pro více informací kontaktujte Barbora Stehlíková (soukromý inzerent), e-mail: bs.stehlikova@gmail.com, telefon: 731805083. Inzerát byl aktualizován dne 27.10.2022.

Fotogalerie: Prodej pozemku s chalupou, Podbezdězí - prodej pozemek 632 m2 Bělá pod Bezdězem

Prodej pozemku s chalupou, Podbezdězí 1 Prodej pozemku s chalupou, Podbezdězí 2 Prodej pozemku s chalupou, Podbezdězí 3 Prodej pozemku s chalupou, Podbezdězí 4 Prodej pozemku s chalupou, Podbezdězí 5 Prodej pozemku s chalupou, Podbezdězí 6 Prodej pozemku s chalupou, Podbezdězí 7