Prodej pozemku s rozestavěným RD Tišice ( Kozly ) okr. Mělník - nabídka prodeje pozemku 1249 m2

Prodej pozemku s rozestavěným RD Tišice ( Kozly ) okr. Mělník
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Kozly
  • Velikost: 1249 m2
  • Aktualizace inzerátu: 08.01.2020
  • Cena: 1 800 000 Kč
  • Kontakt: Václav Birhanzl
  • E-mail: kancelar@bv-reality.cz
  • Telefon: 724069906

Nabízíme rozestavěný RD na pozemku 1249 m2, v obci Kozly ( Tišice ), projektová dokumentace k nahlédnutí. Jedná se o cihlovou stavbu. Stavba je v základní výstavbě nezastřešená a bez výplní otvorů ( okna, dveře ). Nemovitost je rozestavěna na rovinatém pozemku o výměře 1249 m2, s neurčením zastavěné plochy. K pozemku přísluší podíl 10/32, na příjezdové cestě o celkové výměře 825 m2. Inženýrské sítě - elektro na hranici pozemku, Obecní vodovod cca 45 m od pozemku. Pozemek se nachází v klidné části obce, v blízkosti řeky Labe. Není zátopová zóna. Občanská vybavenost ( potraviny, restaurace ) ostatní v blízké obci Tišice a dále v městě Mělník, kde se nachází obchodní centra, nemocnice atd.Dopravní obslužnost : BUS 472 směr Brandýs nad Labem, Mělník, Neratovice ( vlakové nádraží ). BUS 476 směr Všetaty - železniční stanice. Vzdánost Praha - Kozly 45 km. Další informace u makléře.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Kozly, prodej Kozly, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Kozly, pozemek Kozly, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Kozly od realitky, Kozly, pozemek od makléře nebo RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Kozly. Požadovaná cena nemovitosti je 1 800 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-pozemku-s-rozestavenym-rd-tisice-kozly-okr-melnik.

Pro více informací kontaktujte Václav Birhanzl (makléř / RK), e-mail: kancelar@bv-reality.cz, telefon: 724069906. Inzerát byl aktualizován dne 08.01.2020.

Fotogalerie: Prodej pozemku s rozestavěným RD Tišice ( Kozly ) okr. Mělník - prodej pozemek 1249 m2 Kozly

Prodej pozemku s rozestavěným RD Tišice ( Kozly ) okr. Mělník 1 Prodej pozemku s rozestavěným RD Tišice ( Kozly ) okr. Mělník 2 Prodej pozemku s rozestavěným RD Tišice ( Kozly ) okr. Mělník 3 Prodej pozemku s rozestavěným RD Tišice ( Kozly ) okr. Mělník 4