Prodej pozemku Strančice, Předboř, okr. Praha - východ - nabídka prodeje pozemku 2641 m2

Prodej pozemku Strančice, Předboř, okr. Praha - východ
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Stránčice
  • Velikost: 2641 m2
  • Aktualizace inzerátu: 04.02.2020
  • Cena: 4 502 905 Kč
  • Kontakt: Václav Birhanzl
  • E-mail: kancelar@bv-reality.cz
  • Telefon: 724069906

Prodej pozemku Strančice, Předboř, okr. Praha - východ Nabízíme prodej pozemků v obci Předboř, okr. Praha – východ. 1 x výměra 407m2, se zastavěnou plochou a nádvoří, dále výměra 1743m2 – zahrada a pozemek o výměře 491m2 ostatní plocha. Celková plocha pozemků : 2641 m2. Na pozemku zastavěná plocha a nádvoří je nemovitost – rodinný dům po vyhoření půdy. Přízemí nebylo zasaženo. V případě opravy půdy a střechy, nebo v případě výstavby nového domu na pozemku, by část domu ( přízemí ) mohlo sloužit jako stavební zázemí. Veškeré níže popsané informace ( elektro, voda, topení ) jsou funkční. Celkový pozemek má dva samostatné vjezdy z obecní komunikace. Na pozemku je vlastní studna. Do nemovitosti je přiveden elektrický proud, uvnitř nemovitosti je veden v mědi. Dále je na pozemku žumpa cca 2,5 m3. V nemovitosti jsou nová okna ( špaletová ) s tím, že venkovní mají dvojité sklo z důvodu zateplení. Dále ve vstupu do kuchyňského koutu a do ložnice jsou také nové dveře. Po levé straně je vstup do ložnice, ze které vedou dveře do technické místnosti ve které je provizorní koupelna. Dále je zde umístěný kotel na vytápění. V místnosti by se dala vybudovat dílna. Místnost má okno, lze zvážit i jinou možnost využití. Z této místnosti je vstup ještě do menší místnosti a dveřmi vystoupit do zahrady. Podlahy v domě jsou betonové, tepelně zaizolované. Velká zahrada je osázená ovocnými stromy. V blízkých Strančicích je MŠ, ZŠ, hotel s velkou restaurací Milota, speciální prodejny a služby, bankomat, velkoprodejna Billa a Obecní úřad, vlakové spojení na Prahu. Vše dostupné 7 min. busem MHD.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Stránčice, prodej Stránčice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Stránčice, pozemek Stránčice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Stránčice od realitky, Stránčice, pozemek od makléře nebo RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Stránčice. Požadovaná cena nemovitosti je 4 502 905 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-pozemku-strancice-predbor-okr-praha-vychod-2.

Pro více informací kontaktujte Václav Birhanzl (makléř / RK), e-mail: kancelar@bv-reality.cz, telefon: 724069906. Inzerát byl aktualizován dne 04.02.2020.

Fotogalerie: Prodej pozemku Strančice, Předboř, okr. Praha - východ - prodej pozemek 2641 m2 Stránčice