Prodej pozemku v rekreační oblasti Beskyd TĚRLICKO - nabídka prodeje pozemku 1938 m2

Prodej pozemku v rekreační oblasti Beskyd TĚRLICKO
  • Typ nemovitosti: pozemek
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Těrlicko
  • Velikost: 1938 m2
  • Aktualizace inzerátu: 16.06.2019
  • Cena: 1 160 400 Kč
  • Kontakt: Dušan Kupčík
  • E-mail: kupcik.d@seznam.cz
  • Telefon: -

Prodám pozemek vhodný k rekreaci i bydlení, pozemek je situován s výhledem na Beskydy s Lysou horou v blízkosti dvou přehrad těrlické a žermanické, v létě vodní sporty včetně vodního vleku na lyžovaní, turistiku v zimě lyžovaní v blízkých sjezdovkách a běžeckých tratí v Beskydech. Pozemek se nachází v katastru Těrlicko okr. Karviná kat. území Horní Těrlicko par.čí.2135 V blízkostí pozemku elektřina, voda Kraj pozemků se svahu potok.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, pozemek, nemovitosti prodej, hledám pozemek Těrlicko, prodej Těrlicko, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Těrlicko, pozemek Těrlicko, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej pozemek Těrlicko bez realitky, Těrlicko, pozemek od majitele bez RK, inzerát prodej pozemek a nabízím pozemek Těrlicko. Požadovaná cena nemovitosti je 1 160 400 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-pozemku-v-rekreacni-oblasti-beskyd-terlicko.

Pro více informací kontaktujte Dušan Kupčík (soukromý inzerent), e-mail: kupcik.d@seznam.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 16.06.2019.

Fotogalerie: Prodej pozemku v rekreační oblasti Beskyd TĚRLICKO - prodej pozemek 1938 m2 Těrlicko

Prodej pozemku v rekreační oblasti Beskyd TĚRLICKO 1 Prodej pozemku v rekreační oblasti Beskyd TĚRLICKO 2 Prodej pozemku v rekreační oblasti Beskyd TĚRLICKO 3 Prodej pozemku v rekreační oblasti Beskyd TĚRLICKO 4 Prodej pozemku v rekreační oblasti Beskyd TĚRLICKO 5 Prodej pozemku v rekreační oblasti Beskyd TĚRLICKO 6 Prodej pozemku v rekreační oblasti Beskyd TĚRLICKO 7 Prodej pozemku v rekreační oblasti Beskyd TĚRLICKO 8 Prodej pozemku v rekreační oblasti Beskyd TĚRLICKO 9 Prodej pozemku v rekreační oblasti Beskyd TĚRLICKO 10

Umístění na mapě: Prodej pozemku v rekreační oblasti Beskyd TĚRLICKO - prodej pozemek 1938 m2 Těrlicko