Prodej prost, k podnikání – prodejna, velkoobchod, Dřísy - nabídka prodeje komerční nemovitosti 1219 m2

Prodej prost, k podnikání – prodejna, velkoobchod, Dřísy
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Dřísy
  • Velikost: 1219 m2
  • Aktualizace inzerátu: 12.04.2021
  • Cena: 6 500 000 Kč
  • Kontakt: Karel Reality
  • E-mail: km.reality@wo.cz
  • Telefon: 604488729

Exkluzivně nabízíme k prodeji budovu pro obchod, sklady a administrativu, příp. nerušící výrobu, včetně parkovacích ploch. Budova je zděná, samostatně stojící, celkově podsklepená v části s jedním nadzemním podlažím pod sedlovou střechou krytou betonovými taškami, část budovy má dvě nadzemní podlaží pod plochou plechovou střechou, okna jsou plastová. Vytápění je zabezpečeno akumulačními kamny a přímotopy, ohřev vody průtokovým ohřívačem. Objekt je napojen na elektřinu 230V a 400V, vodovod a kanalizaci. Ve sklepě je i studna, která nyní není využívána. Budova byla původně využívána jako velkosklad ovoce a zeleniny. V roce 1993 byla provedena celková rekonstrukce k užívání jako prodejna smíšeného zboží a potravin, která je stále denně provozována a i nadále prosperuje. Prodejna je vybavena klimatizací a zabezpečovacím zařízením. Objekt má vlastní kancelářské prostory, včetně potřebného zázemí a sociálního zařízení, chladící zařízení a velkou kapacitu skladů včetně dílny, nakládací rampy a velkorysou zpevněnou parkovací plochu (972 m2). Na budovu navazuje dřevěný přístřešek s venkovním posezením. Zastavěná plocha činí 247 m2, užitná plocha budovy je cca. 400 m2. Celková výměra pozemků ve funkčním celku je 1.219 m2. Nemovitost je bez zatížení s možností využití hypotéky. Obec Dřísy se nachází v okrese Praha – východ, kraj Středočeský, rozkládá se asi 27 km severovýchodně od centra Prahy a 8 km severně od města Brandýs nad Labem - Stará Boleslav. Vzdálenost k dálnici D 10 činí cca 12 minut. V obci se nachází škola a školka. ZŠ je pětitřídní s kapacitou cca 120 dětí a vlastní tělocvičnou. MŠ má dvě třídy pro 32 dětí a je umístěna v budově základní školy. Škola má vlastní školní jídelnu – možnost stravování i ostatních občanů. Dále se v obci nachází pošta, řeznictví, dva obchody s potravinami a smíšeným zbožím, obchod s elektrem a domácími potřebami, tři hostince, zahradnictví, hasičská zbrojnice. Najdeme zde i dětské a fotbalové hřiště. V katastru obce Lhota se nachází vyhledávané přírodní jezero s nudistickou pláží. Dále je možné navštívit i rekreační prostory pískovny v Konětopech a rekreační oblast Ovčáry. Obec má autobusové spojení s Prahou, Brandýsem nad Labem-Starou Boleslaví, vlakové spojení s Lysou nad Labem a Mělníkem. Obcí prochází silnice II/331 Nymburk - Lysá nad Labem - Dřísy - Záboří - (Mělník). V pracovních dnech jezdí příměstské autobusové linky Všetaty-Křenek a Brandýs n.L.- St. Boleslav-Křenek-Dřísy-Kostelní Hlavno-Mečeříž (v pracovních dnech 15 spojů, o víkendech 4 spoje) (dopravce ČSAD Střední Čechy, a. s.). Obec Dřísy leží na železniční trati 072 z Lysé nad Labem do Mělníka, Litoměřic a Ústí nad Labem. V železniční stanici Dřísy, která se nachází vedle nabízeného objektu zastavuje v pracovních dnech 10 osobních vlaků, o víkendech 8 osobních vlaků. PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOVY Třída G - Mimořádně nehospodárná Prodej Vám nabízí obchodní partner paní makléřky Karel I. Zájemci volejte, pište.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Dřísy, prodej Dřísy, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Dřísy, komerční Dřísy, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Dřísy od realitky, Dřísy, komerční od makléře nebo RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Dřísy. Požadovaná cena nemovitosti je 6 500 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-prost-k-podnikani-prodejna-velkoobchod-drisy.

Pro více informací kontaktujte Karel Reality (makléř / RK), e-mail: km.reality@wo.cz, telefon: 604488729. Inzerát byl aktualizován dne 12.04.2021.

Fotogalerie: Prodej prost, k podnikání – prodejna, velkoobchod, Dřísy - prodej komerční 1219 m2 Dřísy

Prodej prost, k podnikání – prodejna, velkoobchod, Dřísy 1 Prodej prost, k podnikání – prodejna, velkoobchod, Dřísy 2 Prodej prost, k podnikání – prodejna, velkoobchod, Dřísy 3 Prodej prost, k podnikání – prodejna, velkoobchod, Dřísy 4 Prodej prost, k podnikání – prodejna, velkoobchod, Dřísy 5 Prodej prost, k podnikání – prodejna, velkoobchod, Dřísy 6 Prodej prost, k podnikání – prodejna, velkoobchod, Dřísy 7

Umístění na mapě: Prodej prost, k podnikání – prodejna, velkoobchod, Dřísy - prodej komerční 1219 m2 Dřísy