Prodej prostorného cihlového bytu 3+kk v osobním vlastnictví - nabídka prodeje bytu 80 m2

Prodej prostorného cihlového bytu 3+kk v osobním vlastnictví
  • Typ nemovitosti: byt
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Okružní 2, Jablonec nad Nisou
  • Velikost: 3+kk, 80 m2
  • Aktualizace inzerátu: 14.01.2022
  • Cena: 4 890 000 Kč
  • Kontakt: Věra Engelová
  • E-mail: veusa@spoluzaci.cz
  • Telefon: 776090747

RK nevolat! Přímí majitelé prodají slunný zděný byt s balkónem 3+kk o výměře 79,8 m2 ve 3.NP v Okružní ulici v Jablonci n. N. Rozvody elektřiny, vody a plynu po rekonstrukci. Rekonstrukce interiéru 2004. Podlaha: dřevěná - prkna a parkety, plovoucí podlaha, dlažba. Prostorné vestavěné skříně, kuchyňská linka Hanák - digestoř, horkovzdušná trouba ve výšce očí, plynová varná deska, vestavěná myčka, barový pult a na plastových oknech rolety na míru den noc. Dva samostatné pokoje, z jednoho pokoje vstup na velký balkón. Velký obývací pokoj na jihozápadní stranu je propojený s kuchyní a jídelním koutem. Zde se nabízí možnost vytvoření další menší průchozí místnosti. Oddělená toaleta, koupelna s vanou ravak a sprchovým koutem - několik masážních trysek, podomítkové baterie grohe. Menší revitalizace vhodná, né však nutná. Uzamykatelný prostorný zděný sklep (místnost) o CP 7,40 m2. Stavební parcela pod domem v osobním vlastnictví. V domě pouze 8 bytů. Klidná a skvělá lokalita skýtající soukromí, ohraničené velké dětské hřiště před domem, kousek do centra Jablonce a zároveň k přehradě, přes rychlostní silnici jste autem za 10-15 minut v Liberci. Lze financovat hypotečním úvěrem.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, byt, nemovitosti prodej, hledám byt Jablonec nad Nisou, prodej Jablonec nad Nisou, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Jablonec nad Nisou, byt Jablonec nad Nisou, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej byt Jablonec nad Nisou bez realitky, Okružní 2 Jablonec nad Nisou, byt od majitele bez RK, inzerát prodej byt a nabízím byt Jablonec nad Nisou. Požadovaná cena nemovitosti je 4 890 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-prostorneho-cihloveho-bytu-3-kk-v-osobnim-vlastnictvi.

Pro více informací kontaktujte Věra Engelová (soukromý inzerent), e-mail: veusa@spoluzaci.cz, telefon: 776090747. Inzerát byl aktualizován dne 14.01.2022.

Fotogalerie: Prodej prostorného cihlového bytu 3+kk v osobním vlastnictví - prodej byt 3+kk, 80 m2 Okružní 2 Jablonec nad Nisou

Prodej prostorného cihlového bytu 3+kk v osobním vlastnictví 1 Prodej prostorného cihlového bytu 3+kk v osobním vlastnictví 2 Prodej prostorného cihlového bytu 3+kk v osobním vlastnictví 3 Prodej prostorného cihlového bytu 3+kk v osobním vlastnictví 4 Prodej prostorného cihlového bytu 3+kk v osobním vlastnictví 5 Prodej prostorného cihlového bytu 3+kk v osobním vlastnictví 6 Prodej prostorného cihlového bytu 3+kk v osobním vlastnictví 7 Prodej prostorného cihlového bytu 3+kk v osobním vlastnictví 8 Prodej prostorného cihlového bytu 3+kk v osobním vlastnictví 9 Prodej prostorného cihlového bytu 3+kk v osobním vlastnictví 10 Prodej prostorného cihlového bytu 3+kk v osobním vlastnictví 11 Prodej prostorného cihlového bytu 3+kk v osobním vlastnictví 12 Prodej prostorného cihlového bytu 3+kk v osobním vlastnictví 13 Prodej prostorného cihlového bytu 3+kk v osobním vlastnictví 14