Prodej prvorepublikové vily v Karlových Varech - Drahovicích - nabídka prodeje domu 3332 m2

Prodej prvorepublikové vily v Karlových Varech - Drahovicích
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Karlovy Vary
  • Velikost: 3332 m2
  • Aktualizace inzerátu: 20.04.2021
  • Cena: 8 000 000 Kč
  • Kontakt: Karel Reality
  • E-mail: km.reality@wo.cz
  • Telefon: 604488729

V zastoupení klienta si Vám dovolujeme nabídnout výjimečnou nemovitost, prvorepublikovou vilu v krásném místě ve svahu pod karlovarskou nemocnicí. Dům byl vystavěn ve dvacátých letech minulého pro potřeby jedné rodiny a tomu také odpovídala původní dispozice, kdy ve dvou ze tří nadzemních podlaží byly obytné prostory, v přízemí pak bylo technické zázemí domu. V devadesátých letech minulého století zakoupil dům současný majitel. Následovala rekonstrukce s mírnou změnou užívání tak, aby se dvě podlaží domu dala pronajímat lázeňským hostům. Obě možnosti jsou stále aktuální. Záleží na volbě nového majitele. Dům může sloužit jako vícegenerační bydlení větší rodiny, ale možné je i komerční využití. Dům má tři nadzemní podlaží, v každém z nich je přes 75 m2 užitné plochy (celkem přes 230 m2). Počítat je možné i s půdním prostorem (dalších 67,6 m2), kde se nabízí případná vestavba dalších místností. V prvním nadzemním podlaží je v současné době (kromě vstupní chodby se schodištěm) bytová jednotka 1+kk, určená k pronájmu, další samostatný pokoj, toaleta a velká prádelna. Protože dům stojí ve svahu, navazují prostorné sklepní prostory. První podlaží má samostatný vstup, ale se zbytkem domu je propojeno vnitřním schodištěm. Ve druhém nadzemním podlaží je bytová jednotka 2+1 s vestavěnou malou koupelnou. Z kuchyně se vstupuje na rozměrnou terasu, na kterou navazuje hezká zahrada (169 m2) se vzrostlými ovocnými stromy a dřevinami. Pozemek je skryt za domem, takže zajišťuje naprosté soukromí. Ve třetím nadzemní podlaží jsou k dispozici stejné prostory jako v podlaží druhém, které byly využívány k pronájmu. Dům je cihlový, s hliníkovou střechou, k dispozici jsou všechny sítě, vytápění zajišťuje plynový kotel. Přes veškeré úpravy v čase byly zachovány některé půvabné původní prvky (dveře, zábradlí schodiště a podobně). V současné době je dům částečně zařízen nábytkem, a to včetně pohovky, na které sedával při svých opakovaných návštěvách Václav Havel, když jako prezident republiky zavítal do Karlových Varů. S paní majitelkou ho pojil přátelský vztah a tak se nikdy nezapomněl zastavit na kávu. I to je součástí příběhu tohoto hezkého domu. K domu dále patří dvě prostorné garáže. Dům stojí na výjimečném místě s krásným výhledem a přesto, že se jedná o naprosto klidnou oblast, je centrum města (včetně lázeňské zóny) dosažitelné pěšky za pár minut. K dispozici je samozřejmě veškerá občanská vybavenost. Zavolejte, rádi Vám poskytneme další informace, případně vás domem provedeme. Základní info Umístění: Klidná část obce Typ budovy: Samostatně stojící Konstrukce: Cihlová Adresa: Kvapilova, Karlovy Vary Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK Plochy Plocha zastavená: 80 m2 Plocha zahrady: 169 m2 Počty místností, umístění Počet pokojů: 6 Počet koupelen: 3 Počet místností: 8 Počet garáží: 2 Počet NP: 3 Typ objektu: patrový Energetická náročnost budovy/bytu Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná Podle vyhlášky: vyhláška 78/2013 Sb.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Karlovy Vary, prodej Karlovy Vary, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Karlovy Vary, dům Karlovy Vary, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Karlovy Vary od realitky, Karlovy Vary, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Karlovy Vary. Požadovaná cena nemovitosti je 8 000 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-prvorepublikove-vily-v-karlovych-varech-drahovicich.

Pro více informací kontaktujte Karel Reality (makléř / RK), e-mail: km.reality@wo.cz, telefon: 604488729. Inzerát byl aktualizován dne 20.04.2021.

Fotogalerie: Prodej prvorepublikové vily v Karlových Varech - Drahovicích - prodej dům 3332 m2 Karlovy Vary

Prodej prvorepublikové vily v Karlových Varech - Drahovicích 1 Prodej prvorepublikové vily v Karlových Varech - Drahovicích 2 Prodej prvorepublikové vily v Karlových Varech - Drahovicích 3 Prodej prvorepublikové vily v Karlových Varech - Drahovicích 4 Prodej prvorepublikové vily v Karlových Varech - Drahovicích 5 Prodej prvorepublikové vily v Karlových Varech - Drahovicích 6 Prodej prvorepublikové vily v Karlových Varech - Drahovicích 7 Prodej prvorepublikové vily v Karlových Varech - Drahovicích 8 Prodej prvorepublikové vily v Karlových Varech - Drahovicích 9 Prodej prvorepublikové vily v Karlových Varech - Drahovicích 10 Prodej prvorepublikové vily v Karlových Varech - Drahovicích 11 Prodej prvorepublikové vily v Karlových Varech - Drahovicích 12

Umístění na mapě: Prodej prvorepublikové vily v Karlových Varech - Drahovicích - prodej dům 3332 m2 Karlovy Vary