Prodej řadový rodinný dům, Jeseník nad Odrou - nabídka prodeje domu 231 m2

Prodej řadový rodinný dům, Jeseník nad Odrou
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Jeseník nad Odrou
  • Velikost: 4+1 a větší, 231 m2
  • Aktualizace inzerátu: 29.08.2023
  • Cena: 3 500 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Zasněte se, představte si vlastní dům pro rodinu s dostatkem prostoru pro plnohodnotný život. Jak by takový dům měl vypadat? Čtyři pokoje, prostorná kuchyně s jídelnou, pro jistotu více toalet a koupelen, jedna s vanou další se sprchovými kouty a vždy mít pohodlné parkování, když se vrátíte z práce. A co lokalita? Jeseník nad Odrou, kde si každý den připadáte jako na dovolené? Tak to ráčíme sloužit, protože váš sen se začíná plnit. Zděný řadový dům s garáží se atypicky dělí stupňovitým oddělením obytných prostor od technických místností. Vstupte do domu, kde si odložíte svršky v předsíni a samostatným vstupem můžete vejít do kotelny. Zatopíte si kotlem na tuhá paliva nebo elektrokotlem. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Pár schodů z předsíně vede do technické místnosti s přípravou na pračku. Stejný směr naberete i pro vstup do zahrady o výměře 77 m. Vystoupejte pár schodů z předsíně a vejděte domů, do pokojů, které jsou v původním, avšak v zachovalém stavu. Můžete se rovnou nastěhovat, nebo? Ano, rekonstrukce dle vaší fantazie dotáhne nový dům k dokonalosti. Celková plocha čítá 220 m2. Podsklepený dům je napojený na elektřinu, vodu i kanalizaci. Střecha je z části šikmá sedlová a z části plochá. Výměna oken za plastová 5-komorová proběhla v roce 2011. Za třešničku na dortu považujeme nedaleký zámek, dostupnost parků, restaurace, lékaře, úřadu i vlakové či autobusové zastávky. V případě, že jste vlastníkem auta, potěší vás 5 km blízký nájezd na dálnici. O využitelnosti nemovitosti se můžete přesvědčit z pohodlí Vašeho domova ve video prohlídce https://youtu.be/M5Qn90Lng1c, rád Vás uvidím i na předem domluvené osobní prohlídce na telefonním čísle 602 732 968. Jmenuji se Jiří Váhala a těším se na hovor, neváhejte mě kontaktovat.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Jeseník nad Odrou, prodej Jeseník nad Odrou, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Jeseník nad Odrou, dům Jeseník nad Odrou, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Jeseník nad Odrou od realitky, Jeseník nad Odrou, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Jeseník nad Odrou. Požadovaná cena nemovitosti je 3 500 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-radovy-rodinny-dum-jesenik-nad-odrou.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 29.08.2023.

Fotogalerie: Prodej řadový rodinný dům, Jeseník nad Odrou - prodej dům 4+1 a větší, 231 m2 Jeseník nad Odrou

Prodej řadový rodinný dům, Jeseník nad Odrou 1 Prodej řadový rodinný dům, Jeseník nad Odrou 2 Prodej řadový rodinný dům, Jeseník nad Odrou 3 Prodej řadový rodinný dům, Jeseník nad Odrou 4 Prodej řadový rodinný dům, Jeseník nad Odrou 5 Prodej řadový rodinný dům, Jeseník nad Odrou 6 Prodej řadový rodinný dům, Jeseník nad Odrou 7 Prodej řadový rodinný dům, Jeseník nad Odrou 8 Prodej řadový rodinný dům, Jeseník nad Odrou 9 Prodej řadový rodinný dům, Jeseník nad Odrou 10 Prodej řadový rodinný dům, Jeseník nad Odrou 11 Prodej řadový rodinný dům, Jeseník nad Odrou 12 Prodej řadový rodinný dům, Jeseník nad Odrou 13 Prodej řadový rodinný dům, Jeseník nad Odrou 14 Prodej řadový rodinný dům, Jeseník nad Odrou 15 Prodej řadový rodinný dům, Jeseník nad Odrou 16 Prodej řadový rodinný dům, Jeseník nad Odrou 17