PRODEJ RD -191 m² -HRADIŠTKO - NYMBURK pozemek 940 - nabídka prodeje domu 191 m2

PRODEJ RD -191 m² -HRADIŠTKO - NYMBURK pozemek 940
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Hradištko
  • Velikost: 4+1 a větší, 191 m2
  • Aktualizace inzerátu: 30.09.2020
  • Cena: 5 499 000 Kč
  • Kontakt: S G
  • E-mail: simona-23@centrum.cz
  • Telefon: -

SLEVA PRODEJ RD -191 m² -HRADIŠTKO - NYMBURK pozemek 940 Hezký, venkovský rodinný dům se zahradou v Hradišťku, kousek od Kerska. Představujeme Vám k prodeji přízemní dům s obytným podkrovím, který je nyní koncipován jako 5+1, v podkroví jsou dvě velké terasy. Přízemí a podkroví může vytvořit dva samostatné byty. Byl postaven v roce 1908, v 80. letech prošel kompletní rekonstrukcí a je v pěkném, udržovaném stavu, v současné době obývaný. Zároveň vybízí k úpravám, což je výhoda pro někoho, kdo by si jej chtěl přizpůsobit zcela svým představám. Dům je zajímavý pro příjemné rodinné bydlení, případně i vícegenerační (umožňuje samostatné vchody do bytových jednotek). Ocení jej také milovníci zahradničení nebo domácí kutilové. Je vhodný i pro bydlení + podnikání – disponuje šikovnými nebytovými prostory, dílnou, dvougaráží, sklepy a dokonce před garáží bývala rampa na auta, kterou je možné opět zprovoznit. V minulém roce byla zhotovena nová střecha nad garáží, v r. 2018 byla udělaná nová střecha na cca polovině domu, vč. přípravy na zateplení Přízemí: • 2+1, velká chodba, koupelna, WC, kotelna, technická místnost, sklad • klubovna (pokoj se samostatným vstupem) s krbem • zastřešená místnost před klubovnou (slouží také jako průchod na zahradu) • garáž, sklady Podkroví: • 3 pokoje (jeden se vstupem na terasu), WC s umyvadlem • prostorná půda (také s velkou terasou), připravená k předělání na další obytnou místnost Na velké zahradě je vybudovaný skleník s betonovým základem, ovocné stromy, dřevník. Vytápění domu je kombinované – kotel na tuhá paliva s rozvodem radiátorů po domě + elektrické vytápění + kamna v kuchyni. Ohřev vody zajišťuje bojler. Napojení na obecní vodovod (nyní není využíváno) + vlastní studna. Napojení na kanalizaci. Hradišťko má autem výbornou dostupnost z Prahy (cca 30 km), leží asi 9 km od Nymburka. Díky své poloze – nedaleko Kerska, kousek od jezera Sadská a od Labe, v těsné blízkosti lesů a přírody je přímo ideální pro klidný a pohodový život s přírodou nadosah. V Hradišťku nechybí školka a základní škola, knihovna, obchod s potravinami. Další služby (obchody, lékař, veterinář…) jsou v Sadské (cca 5 km), příp. v Nymburce. Do Hradišťka jezdí mj. také linka PID, č. 443 (Čelákovice – Hradišťko – Sadská - Nymburk). PŮVODNÍ CENA : 5 700 000,- ------------------------------ SLEVA : NOVÁ Celková cena: 5 499 000 Kč za nemovitost Poznámka k ceně:včetně právního servisu a služeb. V PŘÍPADĚ ZÁJMU O VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKU A INFORMACE ,PIŠTE DO FORMULÁŘE.ZANECHTE I TEL.KONTAKT .TATO NABÍDKA NEPLATÍ PRO RK

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Hradištko, prodej Hradištko, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Hradištko, dům Hradištko, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Hradištko bez realitky, Hradištko, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Hradištko. Požadovaná cena nemovitosti je 5 499 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rd-191-m-hradistko-nymburk-pozemek-940.

Pro více informací kontaktujte S G (soukromý inzerent), e-mail: simona-23@centrum.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 30.09.2020.

Fotogalerie: PRODEJ RD -191 m² -HRADIŠTKO - NYMBURK pozemek 940 - prodej dům 4+1 a větší, 191 m2 Hradištko

Umístění na mapě: PRODEJ RD -191 m² -HRADIŠTKO - NYMBURK pozemek 940 - prodej dům 4+1 a větší, 191 m2 Hradištko