Prodej RD 2-4+1 s přístavbou 1+kk - nabídka prodeje domu 90 m2

Prodej RD 2-4+1 s přístavbou 1+kk
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Nový Jičín
  • Velikost: 3+1, 90 m2
  • Aktualizace inzerátu: 29.03.2024
  • Cena: 3 300 000 Kč
  • Kontakt: Renáta Mandincová
  • E-mail: tiguan1@centrum.cz
  • Telefon: 702883840

V zastoupení majitele si Vám naše společnost dovoluje nabídnout možnou koupi RD s garáží v centru Nového Jičína, na ulici Štursova, který je o celkové výměře 187 m2 včetně zastavěné plochy a menšího dvorku před domem (zahrady). Dům je dispozičně tvořen dvěma pokoji, kuchyní s kuchyňskou linkou, koupelnou se společným WC a v podkroví je možnost vybudování dalších pokojů. Dům tak může být o dispozici až 4+1. K domu náleží přístavba bytové jednotky o dispozici 1+kk o výměře 20 m2 s vlastním sociálním zázemím. Dům prošel částečnou rekonstrukcí, která obnášela výměnu oken za plastová, plovoucí podlahy, vybudování nové koupelny s WC a především je v domě udělána nová elektroinstalace. Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod a kanalizaci. Plynová přípojka je na pozemku. Vytápění je elektrické (přímotopy) a ohřev vody bojlerem. Přístavba o bytové jednotce 1+kk, která patří k domu, jak je již zmíněno výše lze případně pronajmout či využít pro bydlení člena rodiny apod. Jedná se o dvojdům, kde každá polovina domu má i svou vlastní adresu a adresa tohoto nabízeného domu je Štursova ulice nikoliv Příčná, ke které patří i větší výměra zahrady. U tohoto nabízeného domu je zahrada pouze tak velká jak je vyobrazeno na fotografiích ( 187 m2 včetně zastavěné plochy ). Vzhledem k tomu, že nemáme k dispozici štítek energetické náročnosti (PENB) uvádíme dle zákona třídu G. S případným financováním Vám velice rádi a zcela zdarma vypomůžeme prostřednictvím našich kolegů, finančních specialistů a to za velice výhodných podmínek. Pokud Vás zaujala tato nabídka tohoto pěkného příměstského domu, kde si nový majitel zcela jistě vytvoří velice útulné bydlení, neváhejte kdykoliv kontaktovat makléřku na uvedených kontaktech. Ráda Vás pozve k osobní prohlídce, která napoví beze sporu víc než uvedené informace či fotografie.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Nový Jičín, prodej Nový Jičín, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Nový Jičín, dům Nový Jičín, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Nový Jičín od realitky, Nový Jičín, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Nový Jičín. Požadovaná cena nemovitosti je 3 300 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rd-2-4-1-s-pristavbou-1-kk.

Pro více informací kontaktujte Renáta Mandincová (makléř / RK), e-mail: tiguan1@centrum.cz, telefon: 702883840. Inzerát byl aktualizován dne 29.03.2024.

Fotogalerie: Prodej RD 2-4+1 s přístavbou 1+kk - prodej dům 3+1, 90 m2 Nový Jičín