Prodej RD Bohumín - nabídka prodeje domu 160 m2

Prodej RD Bohumín
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Čáslavská, Bohumín 1
  • Velikost: 4+1 a větší, 160 m2
  • Aktualizace inzerátu: 07.07.2023
  • Cena: 3 400 000 Kč
  • Kontakt: Michal Metzner
  • E-mail: fly79@seznam.cz
  • Telefon: 739073593

Dům se nachází v klidném a krásném místě, v centru Nového Bohumína s výbornou dostupností veškeré občanské vybavenosti. Výhodou Bohumína je skvělé propojení s Ostravou. Dům z roku 1954 je kromě menších úprav v původním stavu. Vhodný pro vícečlennou rodinu nebo dvougenerační bydlení. Cihlový dům má 2 obytná podlaží, v 1. NP se nachází bytová jednotka 2+1 se spižírnou, se samostatnou koupelnou a samostatným WC. V 2. NP se nachází jednotka 2+1 a WC. Součástí jsou půdní prostory. Dům je celopodsklepený. Vytápění domu zajišťoval kotel na tuhá paliva nebo plynový kotel - jsou zde zachovány 2 komíny. Ohřev vody zajišťuje plynový průtokový ohřívač. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Elektřina je původní. Pozemek je oplocený, na pozemku je garáž. Před garáží je jedno parkovací místo. Zahrada je se vzrostlými stromy i keři a nabízí příjemný prostor pro odpočinek, rodinné aktivity či zahradničení. Pokud toužíte po bydlení v domě, avšak nechcete přijít o dostupnost všech služeb a výhod města nebo hledáte prostory pro sídlo firmy, je tato nemovitost právě pro Vás. Těším se, až Vás touto nemovitostí osobně provedu.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Bohumín 1, prodej Bohumín 1, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Bohumín 1, dům Bohumín 1, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Bohumín 1 bez realitky, Čáslavská Bohumín 1, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Bohumín 1. Požadovaná cena nemovitosti je 3 400 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rd-bohumin.

Pro více informací kontaktujte Michal Metzner (soukromý inzerent), e-mail: fly79@seznam.cz, telefon: 739073593. Inzerát byl aktualizován dne 07.07.2023.

Fotogalerie: Prodej RD Bohumín - prodej dům 4+1 a větší, 160 m2 Čáslavská Bohumín 1

Prodej RD Bohumín 1 Prodej RD Bohumín 2 Prodej RD Bohumín 3 Prodej RD Bohumín 4 Prodej RD Bohumín 5