Prodej RD, Dubá, okr. Česká Lípa - nabídka prodeje domu 700 m2

Prodej RD, Dubá, okr. Česká Lípa
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Dubá
  • Velikost: 4+1 a větší, 700 m2
  • Aktualizace inzerátu: 08.01.2020
  • Cena: 1 000 000 Kč
  • Kontakt: Václav Birhanzl
  • E-mail: kancelar@bv-reality.cz
  • Telefon: 724069906

Exkluzivně nabízíme prodej zajímavého zděného domu v městě Dubá na Kokořínsku. Jedná se o řadový, rohový zděný dům na obdélníkovém půdorysu a malým dvorkem orientovaným na jihozápad. Dům je částečně podsklepený s dvěma nadzemními podlažími, přičemž každé z nich je o dispozici 2 + 1. Nově zrekonstruovaná koupelna s toaletou a sprchovým koutem se nachází ve 2. np, zatímco v 1. np je starší koupelna s vanou. Nemovitost je připojena k elektrické síti 240/400 V a k zemnímu plynu. Elektroinstalace v domě je v hliníku, avšak zcela funkční a v souladu se stávajícími normami. Pitná voda je do domu přivedena z obecní studny, přípojka na obecní vodovodní řad je u domu, odpadní vody jsou svedeny do nově vybudované obecní kanalizace. Druhé nadzemní podlaží je vytápěno zemním plynem, avšak radiátory ústředního topení byly z kuchyně a obývacího pokoje odmontovány. První nadzemní podlaží lze vytápět přímotopy, lze též dobudovat ústřední topení z druhého nadzemního podlaží, či jej vytápět lokálně. Plynové spaliny jsou odvedeny komínem s Alu vložkou, v případě použití lokálních kamen na tuhá paliva by bylo potřeba do komínu instalovat ještě jednu vložku. Dům je postaven z opuky o tloušce zdí 1m v 1.np, a 0.8 m ve 2. np. Podlahy v 1.np jsou betonové, ve 2. np dřevěné. Polovalbová střecha je kryta pálenými taškami, tzv. bobrovkami. Z 2.np vede vchod na terasu s orientací na západ. K domu přinaléha oplocená předzahrádka s vysazenými tůjemi. Dubá je bývalým správním centrem pro celé severní Kokořínsko a Máchův kraj. Je na výborném spojení s Prahou, s dojezdovým časem do hlavního města cca 1 hodiny. V Dubé se nachází základní občanská vybavenost - lékař, ZŠ, MŠ, pošta, bankomat, supermarket Pramen, restaurace. V nedalekém autokempu, jenž je ve vlastnictví města, se nachází vyhledávané přírodní koupaliště a letní kino. Cena : 1 000 000,- Kč

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Dubá, prodej Dubá, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Dubá, dům Dubá, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Dubá od realitky, Dubá, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Dubá. Požadovaná cena nemovitosti je 1 000 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rd-duba-okr-ceska-lipa.

Pro více informací kontaktujte Václav Birhanzl (makléř / RK), e-mail: kancelar@bv-reality.cz, telefon: 724069906. Inzerát byl aktualizován dne 08.01.2020.

Fotogalerie: Prodej RD, Dubá, okr. Česká Lípa - prodej dům 4+1 a větší, 700 m2 Dubá