Prodej RD Kladeruby,okres Vsetín-bez účasti RK - nabídka prodeje domu 988 m2

Prodej RD Kladeruby,okres Vsetín-bez účasti RK
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Kladeruby 82, Kladeruby
  • Velikost: 4+1 a větší, 988 m2
  • Aktualizace inzerátu: 23.02.2024
  • Cena: 4 850 000 Kč
  • Kontakt: Jan Štvrtecký
  • E-mail: jan.stvrtecky@post.cz
  • Telefon: 792643353

Rodinný dům je po rozsáhlé vnitřní rekonstrukci obytné části domu v okrajové části obce s pěkným výhledem do krajiny. V 1. patře je kuchyně, 2 pokoje, koupelna s WC a spižírna, ve 2. patře jsou 3 pokoje, z chodby je možno vyjít na terasu nad verandou. Dům je napojený na elektřinu 230/400V, vodovod, topení elektrickými radiátory a krbovými kamny, ohřev vody elektrickým bojlerem. Na pozemek je dále přiveden nyní nevyužívaný plyn. V domě zůstane nová kuchyňská linka (5let) vybavená sporákem, myčkou nádobí a digestoří, na zakázku vyrobené kuchyňské sezení, nové zařízení koupelny a satelit Skylink s veškerým příslušenstvím a kabeláží. V obou podlažích jsou instalovány samostatné klimatizační jednotky a dům je zabezpečen kamerovým systémem. Ve sklepě je garáž, dvě místnosti, chodba a schodiště do obytné části. Na zahradě za domem je menší hospodářská budova s dílnou a skladem (další skladovací prostory jsou v podkroví), která je s domem propojena dvorem. Dům má také prostornou zahradu. Kladeruby jsou velmi dobře dopravně dostupné z Valašského Meziříčí, Hranic a Kelče. Je zde mateřská školka i základní škola – možnost objednání obědů přímo do domu, tato možnost je i z místního ZD Kelečsko. Restaurace s letní zahrádkou - plesy a různé společenské akce. Sportovní areál a dětské hřiště. Knihovna. Nový kostel sv. Cyrila a Metoděje. V Kelči - od Kladerub 4 km, je např. praktický lékař, restaurace a hotel Akord, potraviny COOP a Hruška, květinářství, prodejna domácích potřeb, TOP drogerie, papírnictví, řeznictví, pošta, zvěrolékař. Valašské Meziříčí je vzdáleno pouze 9 km autem nebo autobusem 10 minut (22.500 obyvatel), dostupné veškeré služby včetně všech supermarketů a nemocnice. Krytý zimní bazén, také koupaliště. Možnost rekreačního vyžití, v blízkosti lázně. Vyhotovení kupní smlouvy prostřednictvím advokátní kanceláře zajistíme. Cena je k jednání.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Kladeruby, prodej Kladeruby, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Kladeruby, dům Kladeruby, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Kladeruby bez realitky, Kladeruby 82 Kladeruby, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Kladeruby. Požadovaná cena nemovitosti je 4 850 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rd-kladeruby-okres-vsetin-bez-ucasti-rk.

Pro více informací kontaktujte Jan Štvrtecký (soukromý inzerent), e-mail: jan.stvrtecky@post.cz, telefon: 792643353. Inzerát byl aktualizován dne 23.02.2024.

Fotogalerie: Prodej RD Kladeruby,okres Vsetín-bez účasti RK - prodej dům 4+1 a větší, 988 m2 Kladeruby 82 Kladeruby

Prodej RD Kladeruby,okres Vsetín-bez účasti RK 1 Prodej RD Kladeruby,okres Vsetín-bez účasti RK 2 Prodej RD Kladeruby,okres Vsetín-bez účasti RK 3 Prodej RD Kladeruby,okres Vsetín-bez účasti RK 4 Prodej RD Kladeruby,okres Vsetín-bez účasti RK 5 Prodej RD Kladeruby,okres Vsetín-bez účasti RK 6 Prodej RD Kladeruby,okres Vsetín-bez účasti RK 7 Prodej RD Kladeruby,okres Vsetín-bez účasti RK 8 Prodej RD Kladeruby,okres Vsetín-bez účasti RK 9 Prodej RD Kladeruby,okres Vsetín-bez účasti RK 10 Prodej RD Kladeruby,okres Vsetín-bez účasti RK 11 Prodej RD Kladeruby,okres Vsetín-bez účasti RK 12 Prodej RD Kladeruby,okres Vsetín-bez účasti RK 13 Prodej RD Kladeruby,okres Vsetín-bez účasti RK 14 Prodej RD Kladeruby,okres Vsetín-bez účasti RK 15 Prodej RD Kladeruby,okres Vsetín-bez účasti RK 16 Prodej RD Kladeruby,okres Vsetín-bez účasti RK 17 Prodej RD Kladeruby,okres Vsetín-bez účasti RK 18