Prodej RD, Orlov-Příbram - nabídka prodeje domu 2337 m2

Prodej RD, Orlov-Příbram
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Orlov, Orlov
  • Velikost: 4+kk, 2337 m2
  • Aktualizace inzerátu: 13.05.2020
  • Cena: 5 990 000 Kč
  • Kontakt: Jaroslav Hudec
  • E-mail: hudi@seznam.cz
  • Telefon: 737152672

Nabízíme k prodeji rodinný dům s velkým pozemkem v krásné krajině přímo u lesa. Pozemek s rozlohou 2337 m2 nabízí široké možnosti využití, a to nejen pro rodinu, ale i ke komerčnímu využití (penzion, wellness, relax). Na pozemku je vlastní studna, obecní vodovod, veškeré rozvody elektřiny. Na pozemcích je vzrostlá flora a okrasné dřeviny, u RD krásná zahrádka. Pozemek je kompletně oplocen a udržován. Na hranici pozemku je přípojka na kanalizaci. K domu patří bývalá zděná maštal o velikosti 50 m2 - vhodná i jako zahradní domek, vedle maštale se nachází udírna. RD o velikosti 231 m2 zastavěné plochy je před rekonstrukcí (potřeba drobných oprav - malba, podlahy, zateplení), RD je doposud obývaný. Do RD zavedena elektřina 220/380V - měď, plastová okna, vytápění tuhá paliva či elektrické, po celém domě umístěny radiátory. U vstupu do domu je veranda, na kterou navazuje velká chodba, ze které je přístup na WC, samostatné koupelny a do spižírny (ze spižírny přístup do sklepa a na půdu, kde je možnost výstavby další bytové jednotky či pokojů). Z chodby je dále přístup do dětského pokoje a kuchyně s obývákem. Z obýváku je vstup do ložnice. Součástí domu jsou 2 garáže a technická místnost, kde je umístěn bojler, kotel na tuhá paliva a elektrický kotel.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Orlov, prodej Orlov, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Orlov, dům Orlov, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Orlov bez realitky, Orlov Orlov, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Orlov. Požadovaná cena nemovitosti je 5 990 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rd-orlov-pribram.

Pro více informací kontaktujte Jaroslav Hudec (soukromý inzerent), e-mail: hudi@seznam.cz, telefon: 737152672. Inzerát byl aktualizován dne 13.05.2020.

Fotogalerie: Prodej RD, Orlov-Příbram - prodej dům 4+kk, 2337 m2 Orlov Orlov

Prodej RD, Orlov-Příbram 1 Prodej RD, Orlov-Příbram 2 Prodej RD, Orlov-Příbram 3 Prodej RD, Orlov-Příbram 4 Prodej RD, Orlov-Příbram 5 Prodej RD, Orlov-Příbram 6 Prodej RD, Orlov-Příbram 7 Prodej RD, Orlov-Příbram 8 Prodej RD, Orlov-Příbram 9 Prodej RD, Orlov-Příbram 10 Prodej RD, Orlov-Příbram 11 Prodej RD, Orlov-Příbram 12 Prodej RD, Orlov-Příbram 13 Prodej RD, Orlov-Příbram 14 Prodej RD, Orlov-Příbram 15 Prodej RD, Orlov-Příbram 16