Prodej RD s prostory k podnikání - nabídka prodeje komerční nemovitosti 9400 m2

Prodej RD s prostory k podnikání
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Vsetín
  • Velikost: 4+1 a větší, 9400 m2
  • Aktualizace inzerátu: 24.03.2023
  • Cena: 9 400 000 Kč
  • Kontakt: Viki Kustod
  • E-mail: vikikustod275@gmail.com
  • Telefon: +420777265928

Nabízíme k prodeji komerční nemovitost. Tato rozsáhlá nemovitost poskytuje široké možnosti využití a je připravena k okamžitému prodeji. Nemovitost je ideální pro různé obchodní aktivity a služby. Objekt je vyklizený a připravený k předání. Nemovitost je ideální pro různé obchodní aktivity a služby. Objekt lze využít pro podnikání, bydlení, či přestavbu na bytové jednotky či ubytovnu. Nemovitost je rozčleněna na několik místností, včetně prostoru, který sloužil jako obchod, a místností vhodných k bydlení. K dispozici je také sociální zázemí, skladovací prostory a dílna. Velké půdní prostory umožňují rozšíření podnikání či bydlení podle vašich potřeb. K nemovitosti patří uzavřený dvůr s parkovacím prostorem pro několik automobilů a plechovou garáží. Nemovitost má plynové vytápění, kompletní rekonstrukci střechy, nová plastová okna a je napojena na veškeré komunální sítě. Nezmeškejte tuto šanci a kontaktujte nás pro více informací či prohlídku.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Vsetín, prodej Vsetín, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Vsetín, komerční Vsetín, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Vsetín bez realitky, Vsetín, komerční od majitele bez RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Vsetín. Požadovaná cena nemovitosti je 9 400 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rd-s-prostory-k-podnikani.

Pro více informací kontaktujte Viki Kustod (soukromý inzerent), e-mail: vikikustod275@gmail.com, telefon: +420777265928. Inzerát byl aktualizován dne 24.03.2023.

Fotogalerie: Prodej RD s prostory k podnikání - prodej komerční 4+1 a větší, 9400 m2 Vsetín

Prodej RD s prostory k podnikání 1