Prodej RD Strančice- Předboř, okr.Praha -východ - nabídka prodeje domu 2641 m2

Prodej RD Strančice- Předboř, okr.Praha -východ
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Předboř
  • Velikost: 2+kk, 2641 m2
  • Aktualizace inzerátu: 22.01.2020
  • Cena: 4 500 000 Kč
  • Kontakt: Václav Birhanzl
  • E-mail: kancelar@bv-reality.cz
  • Telefon: 724069906

Nabízíme prodej rodinného domu v obci Předboř, okr. Praha – východ, se zastavěnou plochou 407m2, zahradou o výměře 1743m2 a ostatní plochou ( ostatní komunikace) o výměře 491m2. Rodinný dům je po vyhoření půdy. Přízemí nebylo zasaženo a tudíž se dá obývat. V případě opravy půdy a střechy, nebo v případě výstavby nového domu na pozemku, by část domu ( přízemí ) mohlo sloužit jako stavební zázemí. Veškeré níže popsané informace ( elektro, voda, topení ) jsou funkční. Celkový pozemek má dva samostatné vjezdy z obecní komunikace. Dům z roku cca 1920 je postavený v klidné části obce, Předboř, elektro rozvody jsou vedeny v mědi. Napětí 240/400 V. Voda je z vlastní střílené studny, hluboké 7 m. Odpad je sveden do žumpy 2m3. Vytápění domu je řešeno kotlem na elektro, a dále na tuhá paliva – v současné době nevyužíváno. Rozvody tepla jsou v mědi, radiátory - deskové v každé místnosti. Popis vnitřní části domu ( přízemí ) - před vstupem do samotného domu je kryté sezení, následuje vstup do domu, kde je předsíň, proti dveřím je v současné době spíž ( majitel zde zamýšlel vybudovat koupelnu) vedle je samostatné chemické WC. Dále je vstup do kuchyňského koutu který je spojen s obývacím pokojem. V nemovitosti jsou nová okna ( špaletová ) s tím, že venkovní mají dvojité sklo z důvodu zateplení. Dále ve vstupu do kuchyňského koutu a do ložnice jsou také nové dveře. Po levé straně je vstup do ložnice, ze které vedou dveře do technické místnosti ve které je provizorní koupelna. Dále je zde umístěný kotel na vytápění. V místnosti by se dala vybudovat dílna. Místnost má okno, lze zvážit i jinou možnost využití. Z této místnosti je vstup ještě do menší místnosti a dveřmi vystoupit do zahrady. Podlahy v domě jsou betonové, tepelně zaizolované. Velká zahrada je osázená ovocnými stromy. Základní občanská vybavenost jako MŠ, ZŠ, lékaři, pošta, nákupní centrum aj. jsou v nedalekých Strančicích, Čestlicích, nebo Jažlovicích dosažitelných busem MHD sítě.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Předboř, prodej Předboř, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Předboř, dům Předboř, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Předboř od realitky, Předboř, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Předboř. Požadovaná cena nemovitosti je 4 500 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rd-strancice-predbor-okr-praha-vychod.

Pro více informací kontaktujte Václav Birhanzl (makléř / RK), e-mail: kancelar@bv-reality.cz, telefon: 724069906. Inzerát byl aktualizován dne 22.01.2020.

Fotogalerie: Prodej RD Strančice- Předboř, okr.Praha -východ - prodej dům 2+kk, 2641 m2 Předboř

Prodej RD Strančice- Předboř, okr.Praha -východ 1 Prodej RD Strančice- Předboř, okr.Praha -východ 2 Prodej RD Strančice- Předboř, okr.Praha -východ 3 Prodej RD Strančice- Předboř, okr.Praha -východ 4 Prodej RD Strančice- Předboř, okr.Praha -východ 5 Prodej RD Strančice- Předboř, okr.Praha -východ 6 Prodej RD Strančice- Předboř, okr.Praha -východ 7