Prodej RD Třebíč, Račerovická - nabídka prodeje domu 117 m2

Prodej RD Třebíč, Račerovická
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Račerovická, Třebíč
  • Velikost: 4+1 a větší, 117 m2
  • Aktualizace inzerátu: 07.11.2022
  • Cena: 6 300 000 Kč
  • Kontakt: Miloslav Němec
  • E-mail: miloslavnemec@volny.cz
  • Telefon: 603746435

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej rodinného domu v Třebíči, Račerovická, nedaleko třebíčské baziliky. Dům z roku 1971 je polovinou dvojdomku, pravá strana při pohledu z ulice. Dům v žádané lokalitě je podsklepen- zde jsou sklady, kotelna- kotel na zemní plyn a na tuhá paliva, garáž, přístupná od zahrady, uhelna. 1.NP- vstup po předloženém schodišti do uzavřené verandy, kde se nachází WC a šatna. Dále vstup do chodby, kde je schodiště do 2.NP, koupelna, WC, kuchyň, ložnice, obývací pokoj. 2.NP- 2 pokoje, polovina domu je půda vhodná ke zřízení další koupelny a pokoje. Z chodby vstup na balkon nad verandou. Dům možno přestavět i na dvougenerační, z půdy lze udělat koupelnu a kuchyň. Za domem zahrada o výměře 392 m2, zastavěná plocha domu je 117 m2. V domě vyměněny plastová okna, stáří cca 4 roky. Střecha s pálenou krytinou je původní. Třída energetické náročnosti "G" , průkaz zatím nebyl předložen. Dům funkční, napojen na všechny inženýrské sítě. Cena bez provize RK. Bližší informace v RK. Dům bez právních závad.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Třebíč, prodej Třebíč, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Třebíč, dům Třebíč, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Třebíč bez realitky, Račerovická Třebíč, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Třebíč. Požadovaná cena nemovitosti je 6 300 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rd-trebic-racerovicka.

Pro více informací kontaktujte Miloslav Němec (soukromý inzerent), e-mail: miloslavnemec@volny.cz, telefon: 603746435. Inzerát byl aktualizován dne 07.11.2022.

Fotogalerie: Prodej RD Třebíč, Račerovická - prodej dům 4+1 a větší, 117 m2 Račerovická Třebíč

Prodej RD Třebíč, Račerovická 1 Prodej RD Třebíč, Račerovická 2 Prodej RD Třebíč, Račerovická 3 Prodej RD Třebíč, Račerovická 4 Prodej RD Třebíč, Račerovická 5 Prodej RD Třebíč, Račerovická 6 Prodej RD Třebíč, Račerovická 7 Prodej RD Třebíč, Račerovická 8 Prodej RD Třebíč, Račerovická 9 Prodej RD Třebíč, Račerovická 10