Prodej RD v Tasovicích u Znojma - nabídka prodeje domu 410 m2

Prodej RD v Tasovicích u Znojma
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Tasovice
  • Velikost: 3+1, 410 m2
  • Aktualizace inzerátu: 02.09.2022
  • Cena: 3 800 000 Kč
  • Kontakt: Reality Plachý r.s.o. Reality Plachý r.s.o.
  • E-mail: info@realityplachy.cz
  • Telefon: +420774919434

Exkluzivně nabízíme rodinný dům 3+1 v Tasovicích. Hledáte pro svou rodinu dům na klidném venkově a přitom kousek od města ? Pak je tato nemovitost ideální právě pro vás ! Je to řadový přízemní dům 3+1 se sedlovou střechou a uzavřeným dvorem. Přes dvůr vcházíme do velké, světlé verandy, která slouží jako hlavní obytný prostor a zimní zahrada. Z verandy vedou velké prosklené dveře do všech místností. Obývací pokoj a ložnice mají plastová okna do klidné ulice, pokojík a jídelna mají prosklenné velké dveře do verandy. V ložnici je zrenovovaný původní trámový strop. Kuchyň, koupelna a WC jsou situovány do dvora. Na obytnou část domu navazuje spíž a další sklad. Podlahy v domě jsou betonové, pokryté koberci. V zadní části pozemku s přístupem z protější ulice i přes dvorek, je další jednopatrová stavba. V přízemí jsou sklady na tuhá paliva a garáž, v patře dvě prostorné místnosti s velkou terasou. Za domem je oplocená zahrádka. Původním účelem této stavby bylo rozšířit bydlení. Dům je napojený na všechny sítě, kanalizaci, vodovod, elektřinu, plynová přípojka je před domem. Rozvody elektřiny jsou v části domu nové, byl zde instalován nový elektrický kotel, je zde ještě i kotel na tuhá paliva. Dům je celkově v dobrém technickém stavu, včetně sedlové střechy, pokryté keramickými taškami. Je vhodný k nastěhování a postupné rekonstrukci, zadní přístavbu lze po dokončení, nabídnout například k ubytování turistům. V okolí jsou oblíbené cyklistické i turistické trasy, vedoucí vinicemi a kolem útulných vinných sklípků. V obci, spojené s Hodonicemi, je kompletní občanská vybavenost. Je zde škola, školka, obchody, lékaři i restaurace. Dům je ihned volný. S financováním vám ráda pomůže naše finanční poradkyně !

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Tasovice, prodej Tasovice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Tasovice, dům Tasovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Tasovice od realitky, Tasovice, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Tasovice. Požadovaná cena nemovitosti je 3 800 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rd-v-tasovicich-u-znojma.

Pro více informací kontaktujte Reality Plachý r.s.o. Reality Plachý r.s.o. (makléř / RK), e-mail: info@realityplachy.cz, telefon: +420774919434. Inzerát byl aktualizován dne 02.09.2022.

Fotogalerie: Prodej RD v Tasovicích u Znojma - prodej dům 3+1, 410 m2 Tasovice

Prodej RD v Tasovicích u Znojma 1 Prodej RD v Tasovicích u Znojma 2 Prodej RD v Tasovicích u Znojma 3 Prodej RD v Tasovicích u Znojma 4 Prodej RD v Tasovicích u Znojma 5 Prodej RD v Tasovicích u Znojma 6 Prodej RD v Tasovicích u Znojma 7 Prodej RD v Tasovicích u Znojma 8 Prodej RD v Tasovicích u Znojma 9 Prodej RD v Tasovicích u Znojma 10 Prodej RD v Tasovicích u Znojma 11 Prodej RD v Tasovicích u Znojma 12 Prodej RD v Tasovicích u Znojma 13 Prodej RD v Tasovicích u Znojma 14 Prodej RD v Tasovicích u Znojma 15 Prodej RD v Tasovicích u Znojma 16 Prodej RD v Tasovicích u Znojma 17 Prodej RD v Tasovicích u Znojma 18 Prodej RD v Tasovicích u Znojma 19 Prodej RD v Tasovicích u Znojma 20