Prodej rekonstruovaného RD v k.ú.Všeruby u Domažlic - nabídka prodeje domu 2626 m2

Prodej rekonstruovaného RD v k.ú.Všeruby u Domažlic
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Všeruby
  • Velikost: 4+1 a větší, 2626 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.09.2019
  • Cena: 4 300 000 Kč
  • Kontakt: Zdeněk Vlček
  • E-mail: vlcek@representreality.cz
  • Telefon: 774441771

Nabízíme k prodeji rekonstruovaný rodinný dům o dispozici 6+kk v obci Chalupy k.ú. Všeruby nedaleko Domažlic. Dům je situovaný na mírně svažitém pozemku o výměře 2626m2 v klidné lokalitě na okraji obce. Má nová plastová okna, dveře, rozvody vody, elektřiny a topení. V přízemí se nachází prostorná hala se schodištěm do podkroví, kuchyně je spojená s obývacím pokojem, ze kterého se dveřmi dostaneme na zahradu. V kuchyni je krb s teplovzdušným rozvodem do dalších místností. Z haly se dále dostaneme do ložnice a také do prostorné koupelny, která je osazena rohovou vanou, masážním sprchovým koutem s parním generátorem a WC. V přízemí jsou ještě dva pokoje přístupné z haly i dveřmi z terasy u vchodu do domu, které mají betonovou podlahu a přívod vody, kanalizaci a osazené je zde WC. V patře jsou tři pokoje, které jsou nyní neobývané. Dům je napojený na vodovod, odkanalizován je do jímky, elektrika má tarif nočního proudu 20 hodin denně a internet je od UPC. Topení zajišťuje elektrokotel a ohřev TUV bojler. K domu náleží dvě stodoly, zahrada se vzrostlými stromy a terasa před vstupem do domu. Výhodou je blízkost hranice s Německem . Energetická třída „G“, PENB zatím nedodán.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Všeruby, prodej Všeruby, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Všeruby, dům Všeruby, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Všeruby od realitky, Všeruby, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Všeruby. Požadovaná cena nemovitosti je 4 300 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rekonstruovaneho-rd-v-k-u-vseruby-u-domazlic.

Pro více informací kontaktujte Zdeněk Vlček (makléř / RK), e-mail: vlcek@representreality.cz, telefon: 774441771. Inzerát byl aktualizován dne 06.09.2019.

Fotogalerie: Prodej rekonstruovaného RD v k.ú.Všeruby u Domažlic - prodej dům 4+1 a větší, 2626 m2 Všeruby

Prodej rekonstruovaného RD v k.ú.Všeruby u Domažlic 1 Prodej rekonstruovaného RD v k.ú.Všeruby u Domažlic 2 Prodej rekonstruovaného RD v k.ú.Všeruby u Domažlic 3 Prodej rekonstruovaného RD v k.ú.Všeruby u Domažlic 4 Prodej rekonstruovaného RD v k.ú.Všeruby u Domažlic 5 Prodej rekonstruovaného RD v k.ú.Všeruby u Domažlic 6 Prodej rekonstruovaného RD v k.ú.Všeruby u Domažlic 7 Prodej rekonstruovaného RD v k.ú.Všeruby u Domažlic 8 Prodej rekonstruovaného RD v k.ú.Všeruby u Domažlic 9 Prodej rekonstruovaného RD v k.ú.Všeruby u Domažlic 10 Prodej rekonstruovaného RD v k.ú.Všeruby u Domažlic 11 Prodej rekonstruovaného RD v k.ú.Všeruby u Domažlic 12 Prodej rekonstruovaného RD v k.ú.Všeruby u Domažlic 13 Prodej rekonstruovaného RD v k.ú.Všeruby u Domažlic 14 Prodej rekonstruovaného RD v k.ú.Všeruby u Domažlic 15 Prodej rekonstruovaného RD v k.ú.Všeruby u Domažlic 16 Prodej rekonstruovaného RD v k.ú.Všeruby u Domažlic 17