Prodej rekreační chalupa, Staré Hutě - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 540 m2

Prodej rekreační chalupa, Staré Hutě
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Staré Hutě
  • Velikost: 4+1 a větší, 540 m2
  • Aktualizace inzerátu: 03.12.2018
  • Cena: 1 Kč
  • Kontakt: Michaela Kouřilová
  • E-mail: michaela.kourilova@post.cz
  • Telefon: 775378079

prodej rodinného domu, který má dvě bytové jednotky se samostatným vchodem, sociálním zařízením i kuchyní. Rodinný dům je o dispozici 5+2, se samostatným sociálním zařízením. Nachází se v krásném prostředí v blízkosti obce Stupava, která je vyhlášena lyžařským střediskem. Obec Staré Hutě leží v hlubokém údolí Chřibů a jednotlivé domky, některé zachované z původní zástavby, lemují oba břehy říčky Kyjovky. Obec je též výborným výchozím místem pro výlety na hrad Buchlov, staroslavný Velehrad nebo na Brdo, nejvyšší vrchol Chřibů. V okolí se nachází rozsáhlé bukové lesy. Obcí vede značená trasa nabízející ideální terén pro cyklisty. Rodinný dům je určen ke kompletní rekonstrukci, ale je ihned obyvatelný. V domě je zavedena elektrika a voda ze studny, kterou naplňuje přírodní pramen. Vytápění domu je na tuhá paliva a ohřev vody elektrickým bojlerem. Možnost chovu domácích zvířat, k domu náleží stáj pro dva koně. V blízkosti kozí farma. K rodinnému domu náleží pozemky o rozloze 5.693m², které jsou z větší části vedeny jako orná půda. Velmi dobrá dopravní dostupnost 57km od Brna, 18km od Uherského Hradiště.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Staré Hutě, prodej Staré Hutě, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Staré Hutě, rekreační Staré Hutě, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Staré Hutě od realitky, Staré Hutě, rekreační od makléře nebo RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Staré Hutě. Požadovaná cena nemovitosti je 1 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rekreacni-chalupa-stare-hute.

Pro více informací kontaktujte Michaela Kouřilová (makléř / RK), e-mail: michaela.kourilova@post.cz, telefon: 775378079. Inzerát byl aktualizován dne 03.12.2018.

Fotogalerie: Prodej rekreační chalupa, Staré Hutě - prodej rekreační 4+1 a větší, 540 m2 Staré Hutě

Prodej rekreační chalupa, Staré Hutě 1 Prodej rekreační chalupa, Staré Hutě 2 Prodej rekreační chalupa, Staré Hutě 3 Prodej rekreační chalupa, Staré Hutě 4 Prodej rekreační chalupa, Staré Hutě 5 Prodej rekreační chalupa, Staré Hutě 6 Prodej rekreační chalupa, Staré Hutě 7 Prodej rekreační chalupa, Staré Hutě 8 Prodej rekreační chalupa, Staré Hutě 9 Prodej rekreační chalupa, Staré Hutě 10 Prodej rekreační chalupa, Staré Hutě 11 Prodej rekreační chalupa, Staré Hutě 12 Prodej rekreační chalupa, Staré Hutě 13