Prodej rekreačních domků v Chorvatsku - nabídka prodeje rekreační nemovitosti 32 m2

Prodej rekreačních domků v Chorvatsku
  • Typ nemovitosti: rekreační
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Biograd na Moru
  • Velikost: 2+kk, 32 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.01.2020
  • Cena: 725 000 Kč
  • Kontakt: Kateřina Štafová
  • E-mail: soukenikova.k@gmail.com
  • Telefon: 605832549

Rekreační domy se nachází v krásném městečku Biograd na Moru. Domy se nachází při pláži Soline v kempu Diana&Josip. V domečku se nachází: kuchyně s obývací části, 1 ložnice (s velkým uloženým prostorem) a koupelna s WC. Dům má svou klimatizační jednotku. Součást domečku je terasa o výměře cca 15m2. Domečky jsou vhodné i pro investici, možnost pronájmu v letních měsících. V ceně není uvedena za pozemek. Pozemek je možné pronajmout za 93.750kč/rok. Domečky jsou jako nové, po dvou sezonách. Cena je za 1domek. Možnost prodeje i samostatně. Více informaci na tel.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, rekreační, nemovitosti prodej, hledám rekreační Biograd na Moru, prodej Biograd na Moru, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Biograd na Moru, rekreační Biograd na Moru, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej rekreační Biograd na Moru bez realitky, Biograd na Moru, rekreační od majitele bez RK, inzerát prodej rekreační a nabízím rekreační Biograd na Moru. Požadovaná cena nemovitosti je 725 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rekreacnich-domku-v-chorvatsku.

Pro více informací kontaktujte Kateřina Štafová (soukromý inzerent), e-mail: soukenikova.k@gmail.com, telefon: 605832549. Inzerát byl aktualizován dne 06.01.2020.

Fotogalerie: Prodej rekreačních domků v Chorvatsku - prodej rekreační 2+kk, 32 m2 Biograd na Moru

Prodej rekreačních domků v Chorvatsku 1 Prodej rekreačních domků v Chorvatsku 2 Prodej rekreačních domků v Chorvatsku 3 Prodej rekreačních domků v Chorvatsku 4 Prodej rekreačních domků v Chorvatsku 5 Prodej rekreačních domků v Chorvatsku 6 Prodej rekreačních domků v Chorvatsku 7 Prodej rekreačních domků v Chorvatsku 8 Prodej rekreačních domků v Chorvatsku 9 Prodej rekreačních domků v Chorvatsku 10 Prodej rekreačních domků v Chorvatsku 11