prodej restaurace s bytem a prostory, pozemek 6384m2 - nabídka prodeje komerční nemovitosti 255 m2

prodej restaurace s bytem a prostory, pozemek 6384m2
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Hněvkov u Blatné
  • Velikost: 4+1 a větší, 255 m2
  • Aktualizace inzerátu: 30.09.2020
  • Cena: 3 700 000 Kč
  • Kontakt: S G
  • E-mail: simona-23@centrum.cz
  • Telefon: -

PRODEJ RESTAURACE S BYTEM S PROSTORY ,POZEMEK 6384 m 2 Popis: prodej restaurace s bytem a prostory, pozemek 6384m2 nabízíme k prodeji stylovou restauraci s bytem a dalšími prostory včetně velké zahrady u mezinárodní silnice e49 v obci hněvkov u blatné. popis nemovitosti: předmětem prodeje je samostatně stojící, částečně podsklepený dům se dvěma nadzemními podlažími a dvoupatrovou půdou vhodnou na obytnou vestavbu a pozemek o celkové výměře 6384m2. dům má zrekonstruovanou fasádu ze dvou stran s vyměněnými okny. v přízemí domu je zrekonstruovaná restaurace pro 30 hostů s toaletami a plně vybavená kuchyně . k restauraci přiléhá prostorný sál, který po rekonstrukci pojme až 50 hostů. v patře domu je zrekonstruovaný byt o dispozici 5+kk a dále je zde také prostor, který lze přestavět na dvě obytné místnosti. ve sklepě s klenutým stropem přístupným z prostor restaurace je možné vybudovat například menší vinárnu. dům je napojený na vodovod a původní kamennou studnu o hloubce 40m a průměru 3m. odpady jsou svedené do septiku. vytápění je řešené částečně lokálním topením na tuhá paliva a ústředním topením napojeným na kotel na tuhá paliva. k domu náleží rozsáhlý pozemek, který je rozdělený na okrasnou botanickou zahradu se vzácnými rostlinami a 60let starými dřevinami a užitnou zahradu s plodícími stromy. ¨ pozemkem protéká menší potok, který vtéká do záchytného rybníku a dvou menších rybníčků vhodných pro chov ryb. na pozemku jsou také dvě hospodářské budovy, které vyžadují opravy. dům je přibližně 200let starý a při svém vzniku sloužil jako vyhlášený zájezdní hostinec. v současné době je jediným zařízením tohoto druhu v obci. parkovat lze na pozemku před domem a ve dvoře. nemovitost se nachází v centru obce hněvkov přímo u mezinárodní silnice e49. dům se prodává s veškerým vybavením včetně stavebního materiálu k rekonstrukci.lokalita: jihočeský hněvkov, blatná, strakonice, obecstrašice ulice povaha inzerátuprodej druh objektu komerční prostory, části budov účel nemovitosti restaurace, bary stav nemovitosti dobrý užitná plocha 380 m² energetická třída f vlastnosti nemovitosti : plocha : užitná plocha: 380 m2 zastavěná plocha: 200 m2 základní vlastnosti technologie výstavby: kamenná stav objektu: dobrý poloha objektu: samostatný umístění objektu: centrum obce celkový počet podlaží: 3 počet podlaží pod zemí: 1 počet bytů v domě: 1 příslušenství a vybavení : parkoviště: ano včetně vybavení: ano sociální zařízení: ano sklep: ano sítě a energie elektro 230v: ano elektro 400v: ano vodovod: ano vlastní vodní zdroj: ano jímka: ano topení lokální: ano topení ústřední: ano topení tuhá paliva: ano telekomunikace telefon: ano internet: ano občanská vybavenost autobus: ano obchody: ano služby: ano energie : třída energetické náročnosti budovy: f - velmi nehospodárná v případě zájmu o informace a prohlídku zanechte tel.kontakt . tato nabídka neplatí pro rk .

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Hněvkov u Blatné , prodej Hněvkov u Blatné , prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Hněvkov u Blatné , komerční Hněvkov u Blatné , bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Hněvkov u Blatné bez realitky, Hněvkov u Blatné , komerční od majitele bez RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Hněvkov u Blatné . Požadovaná cena nemovitosti je 3 700 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-restaurace-s-bytem-a-prostory-pozemek-6384m2.

Pro více informací kontaktujte S G (soukromý inzerent), e-mail: simona-23@centrum.cz, telefon: -. Inzerát byl aktualizován dne 30.09.2020.

Fotogalerie: prodej restaurace s bytem a prostory, pozemek 6384m2 - prodej komerční 4+1 a větší, 255 m2 Hněvkov u Blatné

Umístění na mapě: prodej restaurace s bytem a prostory, pozemek 6384m2 - prodej komerční 4+1 a větší, 255 m2 Hněvkov u Blatné