Prodej restaurace v Itálii Toskánsko Pistoia - nabídka prodeje komerční nemovitosti 100 m2

Prodej restaurace v Itálii Toskánsko Pistoia
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Italia, Pistoia
  • Velikost: 4+1 a větší, 100 m2
  • Aktualizace inzerátu: 18.12.2022
  • Cena: 3 873 120 Kč
  • Kontakt: Iryna Herasymenko
  • E-mail: info@euroitaliadom.com
  • Telefon: 00393386195786

Prodej business barové restaurace v historickém centru města Pistoia. Restaurace s výhledem na náměstí sídlí ve starobylé budově z roku 1400. Uvnitř vítá sedm stolů a o zařízení je dobře postaráno: od stolů z masivního dřeva jménem Kalifornie. Místní kompletně zrekonstruovaný s novými systémy a vybavením. Místní se skládá z venkovního Dehoru o rozloze 57 metrů čtverečních, první místnosti s barovým pultem (s dvojitou koktejlovou stanicí) ze starého kaštanového sudového dřeva a carrarského mramoru, 12 míst k sezení a skladu pro bar. Vpřed najdeme sociální zařízení pro zaměstnance, jedno pro zákazníky včetně handicapovaných hostů, pokoj/sklep se 4 místy, výhled do dvora a pokračuje další místnost s 25 krytými místy, sklad/šatna. Ze zadního vchodu máme další místnost a najdeme kuchyň, která má elektrickou pec na pizzu, varné desky, digestoř s aktivním uhlím na odsávání, koutek na přípravu jídla a mytí. Další dva pokoje, 1 pro koupelnu a jeden pro sklad.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Italia, Pistoia, prodej Italia, Pistoia, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Italia, Pistoia, komerční Italia, Pistoia, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Italia, Pistoia od realitky, Italia, Pistoia, komerční od makléře nebo RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Italia, Pistoia. Požadovaná cena nemovitosti je 3 873 120 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-restaurace-v-italii-toskansko-pistoia.

Pro více informací kontaktujte Iryna Herasymenko (makléř / RK), e-mail: info@euroitaliadom.com, telefon: 00393386195786. Inzerát byl aktualizován dne 18.12.2022.

Fotogalerie: Prodej restaurace v Itálii Toskánsko Pistoia - prodej komerční 4+1 a větší, 100 m2 Italia, Pistoia

Prodej restaurace v Itálii Toskánsko Pistoia 1 Prodej restaurace v Itálii Toskánsko Pistoia 2 Prodej restaurace v Itálii Toskánsko Pistoia 3 Prodej restaurace v Itálii Toskánsko Pistoia 4 Prodej restaurace v Itálii Toskánsko Pistoia 5 Prodej restaurace v Itálii Toskánsko Pistoia 6 Prodej restaurace v Itálii Toskánsko Pistoia 7 Prodej restaurace v Itálii Toskánsko Pistoia 8