Prodej rodinného domu - nabídka prodeje domu 3002 m2

Prodej rodinného domu
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Kunovice
  • Velikost: 4+1 a větší, 3002 m2
  • Aktualizace inzerátu: 19.06.2023
  • Cena: 11 124 000 Kč
  • Kontakt: Martina Kroupová
  • E-mail: kroupova@invbuild.cz
  • Telefon: 1722224895

V zastoupení klienta nabízíme k prodeji rodinný dům na lukrativním místě, v Uherském Hradišti – Kunovice. Rodinný dům má celkem 2.podlaží. Dvě obytná patra o dispozici 4+1. Dále je dům kompletně podsklepen. V neposlední řadě je možné využít rozsáhlý půdní prostor, k vybudování další obytné plochy. Na obou obytných patrech je k dispozici koupelna, WC, kuchyň, spíž a 4 pokoje. Součástí bytu v prvním patře je i velká terasa. Interiér domu je v současné době řešen jako 2 bytové jednotky se samostatným vstupem. Dům je celý zděný a je celý podsklepený, kde je prádelna, kotelna, dílny a další sklepní koje. K domu patří také garáž, do které se dá projít i vnitřkem domu. Parkovat se dá i před domem. Velikost domku nabízí různé možnosti využití, např. k bydlení pro početnou rodinu nebo jako investiční příležitost k vybudování několika bytových jednotek. „Skvělá investiční příležitost pro investory a developery „ Za domem je zahrada se skleníkem, skýtající klidné zázemí k odpočinku. Součástí je i vybudovaný velký sklep, který může sloužit i jako vinný sklípek. Celková plocha pozemku je 862 m2. Zastavěná plocha a nádvoří je 459 m2 a zahrada 403 m2. Majitel souhlasí i s prodejem 1/2 domu . Vřele doporučujeme prohlídku. Neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme i finanční služby.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Kunovice, prodej Kunovice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Kunovice, dům Kunovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Kunovice od realitky, Kunovice, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Kunovice. Požadovaná cena nemovitosti je 11 124 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinneho-domu-17.

Pro více informací kontaktujte Martina Kroupová (makléř / RK), e-mail: kroupova@invbuild.cz, telefon: 1722224895. Inzerát byl aktualizován dne 19.06.2023.

Fotogalerie: Prodej rodinného domu - prodej dům 4+1 a větší, 3002 m2 Kunovice

Prodej rodinného domu 1 Prodej rodinného domu 2 Prodej rodinného domu 3 Prodej rodinného domu 4 Prodej rodinného domu 5 Prodej rodinného domu 6 Prodej rodinného domu 7 Prodej rodinného domu 8 Prodej rodinného domu 9 Prodej rodinného domu 10 Prodej rodinného domu 11 Prodej rodinného domu 12 Prodej rodinného domu 13