Prodej rodinného domu - nabídka prodeje domu 113 m2

Prodej rodinného domu
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Petrov nad Desnou
  • Velikost: 4+1 a větší, 113 m2
  • Aktualizace inzerátu: 19.06.2023
  • Cena: 4 160 000 Kč
  • Kontakt: Pavlína Skřivánková
  • E-mail: skrivankova@invbuild.cz
  • Telefon: 704971815

S výhradním zastoupením naší klientky, si Vám dovolujeme nabídnout pohádkovou nemovitost, která každého chytne za srdíčko. Jedná se o samostatně stojící dům, situovaný na konci zástavby řady domů, v klidné lokalitě, obklopen krásnou přírodou luk a pastvin. V přízemí domku se nachází kuchyň, obývák a sociální zařízení. Po dřevěném schodišti dojdete do prvního patra, kde jsou dva pokojíčky, jeden s balkonem a luxusním výhledem na přírodu a okolí. Všechny pokoje jsou obloženy dřevem, jsou zde nové radiátory. Je zde možnost vybudování dalších dvou pokojů. Střecha je nově udělaná. V domě je funkční elektřina, topení kotlem na tuhá paliva, místní vodovod i studna hluboká 7 metrů, kde je dostatek vody. Byla zde vybudována i přípojka na plyn. Za domem je velký pozemek 3 900 m2,který vede až k pastvinám. Je zde hospodářská budova, garáž, WC, letní pokoj. Na konci pozemku jsou stáje pro zvířata. Dům má také venkovní kamenný sklep a na pozemku je i stromořadí ovocných stromů - hrušně, jabloně, višně. Tento dům má své ohromné kouzlo a já mohu všem doporučit prohlídku, na kterou se budu těšit. Je to vhodná investice do trvalého bydlení, či k relaxaci. S financováním této nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Petrov nad Desnou , prodej Petrov nad Desnou , prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Petrov nad Desnou , dům Petrov nad Desnou , bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Petrov nad Desnou od realitky, Petrov nad Desnou , dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Petrov nad Desnou . Požadovaná cena nemovitosti je 4 160 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinneho-domu-18.

Pro více informací kontaktujte Pavlína Skřivánková (makléř / RK), e-mail: skrivankova@invbuild.cz, telefon: 704971815. Inzerát byl aktualizován dne 19.06.2023.

Fotogalerie: Prodej rodinného domu - prodej dům 4+1 a větší, 113 m2 Petrov nad Desnou

Prodej rodinného domu 1 Prodej rodinného domu 2 Prodej rodinného domu 3 Prodej rodinného domu 4 Prodej rodinného domu 5 Prodej rodinného domu 6 Prodej rodinného domu 7 Prodej rodinného domu 8 Prodej rodinného domu 9 Prodej rodinného domu 10 Prodej rodinného domu 11 Prodej rodinného domu 12