Prodej rodinného domu - nabídka prodeje domu 157 m2

Prodej rodinného domu
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Seloutky
  • Velikost: 4+1 a větší, 157 m2
  • Aktualizace inzerátu: 20.06.2023
  • Cena: 3 120 000 Kč
  • Kontakt: Pavlína Skřivánková
  • E-mail: skrivankova@invbuild.cz
  • Telefon: 704971815

Představte si klid a mír malebné obce, kde je jediným zvukem šumění stromů a ptačí zpěv. Představte si místo, kde se čas zastavil a vy máte možnost si konečně odpočinout a načerpat novou energii. Takovým místem jsou Seloutky. A právě zde máte nyní možnost zakoupit krásný rodinný dům, který se stane vaším útočištěm. Tento rodinný dům 5+1 se nachází v srdci Seloutek. Je obložen dřevem, které mu dodává na malebnosti a útulnosti. Přízemí nabízí útulnou kuchyň, obývací pokoj a ložnici. Po dřevěných schodech dojdete do dalších tří prostorných pokojů, které nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu. Navíc vlastní vodovod a odpad, takže se nemusíte starat o přístup k čisté vodě a odstraňování odpadu. Tento dům je skutečnou oázou klidu a pohodlí. Představte si, jak relaxujete v obývacím pokoji, zatímco oheň v krbu praská a vy se kocháte pohledem na zahradu plnou květin a stromů. Nebo jak si vychutnáváte svou oblíbenou knihu v jednom z prostorných pokojů, které poskytují dostatek klidu a soukromí. Na malém dvorku se nachází letní kuchyň, garáž a malá zahrádka, která je ideální pro rodinné grilování nebo pěstování vlastních bylinek a zeleniny. Neztrácejte čas a využijte této jedinečné příležitosti. Tento rodinný dům v Seloutkách je přesně to, co hledáte. Je to místo, kde si můžete vytvořit domov plný klidu, pohodlí a radosti. Tak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes, abychom mohli domluvit prohlídku. Vaše budoucí domov na vás čeká. Nabízená cena je zahrnuje provizi, veškerý právní servis včetně návrhu na vklad do katastru nemovitostí.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Seloutky, prodej Seloutky, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Seloutky, dům Seloutky, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Seloutky od realitky, Seloutky, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Seloutky. Požadovaná cena nemovitosti je 3 120 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinneho-domu-20.

Pro více informací kontaktujte Pavlína Skřivánková (makléř / RK), e-mail: skrivankova@invbuild.cz, telefon: 704971815. Inzerát byl aktualizován dne 20.06.2023.

Fotogalerie: Prodej rodinného domu - prodej dům 4+1 a větší, 157 m2 Seloutky

Prodej rodinného domu 1 Prodej rodinného domu 2 Prodej rodinného domu 3 Prodej rodinného domu 4 Prodej rodinného domu 5 Prodej rodinného domu 6 Prodej rodinného domu 7 Prodej rodinného domu 8 Prodej rodinného domu 9 Prodej rodinného domu 10 Prodej rodinného domu 11