Prodej rodinného domu - nabídka prodeje domu 359 m2

Prodej rodinného domu
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Jablonné v Podještědí
  • Velikost: 359 m2
  • Aktualizace inzerátu: 20.06.2023
  • Cena: 4 300 000 Kč
  • Kontakt: Eva Hubáčková
  • E-mail: e.hubackova@gmail.com
  • Telefon: 0602575267

Nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné části města v Jablonném v Podještědí. Jedná se o starší dům před rekonstrukcí a je tedy vhodný k úpravám dle představ nového majitele, ale také okamžitě obyvatelný. V prvním nadzemním podlaží se nachází kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna a WC. Z chodby vedou schody do druhého podlaží, který má 2 místnosti a podkrovní prostory. V druhé části podlaží lze vybudovat koupelnu s WC a dům je možné využít i pro dvougenerační bydlení. Nad celým patrem je půdní prostor. Nemovitost je celopodsklepená a součástí domu je plechová garáž a zděný přístřešek k ukládání zahradního nářadí. Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizační síť. Vytápění je řešeno ústředním topením plynovým kotlem. Ohřev TUV zajišťuje bojler. Výhodou je atraktivní lokalita s dobrou dostupností, Liberec 20 min, Česká Lípa 30 min. V blízkosti veškerá občanská vybavenost – MŠ, ZŠ, obchody, zdrav. zařízení, pošta, restaurace, sportovní areál, letní koupaliště. Realitní makléři prosím nevolat, prodej pouze přímému zájemci.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Jablonné v Podještědí, prodej Jablonné v Podještědí, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Jablonné v Podještědí, dům Jablonné v Podještědí, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Jablonné v Podještědí bez realitky, Jablonné v Podještědí, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Jablonné v Podještědí. Požadovaná cena nemovitosti je 4 300 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinneho-domu-21.

Pro více informací kontaktujte Eva Hubáčková (soukromý inzerent), e-mail: e.hubackova@gmail.com, telefon: 0602575267. Inzerát byl aktualizován dne 20.06.2023.

Fotogalerie: Prodej rodinného domu - prodej dům 359 m2 Jablonné v Podještědí

Prodej rodinného domu 1 Prodej rodinného domu 2