Prodej rodinného domu - nabídka prodeje domu 558 m2

Prodej rodinného domu
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Lhenice
  • Velikost: 4+1 a větší, 558 m2
  • Aktualizace inzerátu: 08.10.2019
  • Cena: 4 900 000 Kč
  • Kontakt: Jan Stiborek
  • E-mail: stiborek@lhenice.cz
  • Telefon: 775321292

Nabízím k prodej rodinný dům, bývalou zeměděskou usedlost. Nemovitost prošla celkovou rekonstrukcí. Nachází se v klidné části  obce s uzavřeným dvorem poskytující naprosté soukromí. K domu náleží zahrada o výměře 759 m2. Zastavěna plocha domu a nádvoří je 552m2. K domu náleží hospodářské budovy kolna, garáž a dílna. Dům má dva původní sklepy vhodné na uskladnění ovoce a zeleniny. Dům je vytápěn plynovým turbo kotlem nebo kotlem na dřevo. Příprava TUV je plynem. Krytina je na obytné části KM beta betonová. Hospodářské budovy mají přeloženou krytinu bobrovku s novým laťováním. V přízemí se nachází vstupní obytná chodba, 3 pokoje, komora, WC a velká koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem. Chodba koupelna WC a komora je podlaha dlažba. Pokoje mají krytinu koberce. V podkroví se nachází propojený obývací pokoj s kuchyňským koutem a kuchyní o rozloze 98 m2 s přiznaným původním trámovým krovem. Zde je podlaha dřevěná prkna dub. Podkroví je zatepleno. Z uzavřeného dvora je vstup do dílny, sklepa, garáže a samostatně do kotelny. Na zahradě je zapuštěný bazén. Na zahradě je rovněž pergola. V místě je devítiletá ZŠ, MŠ, obchod Jednota Coop, Flop a dva soukromé obchody se smíšeným zbožím, benzínová pumpa, pošta a úřad městyse. V těsné blízkosti jsou lesy a rozsáhlé ovocné sady. Nemovitost leží v podhůří Šumavy.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Lhenice, prodej Lhenice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Lhenice, dům Lhenice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Lhenice bez realitky, Lhenice, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Lhenice. Požadovaná cena nemovitosti je 4 900 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinneho-domu-7.

Pro více informací kontaktujte Jan Stiborek (soukromý inzerent), e-mail: stiborek@lhenice.cz, telefon: 775321292. Inzerát byl aktualizován dne 08.10.2019.

Fotogalerie: Prodej rodinného domu - prodej dům 4+1 a větší, 558 m2 Lhenice

Prodej rodinného domu 1 Prodej rodinného domu 2 Prodej rodinného domu 3 Prodej rodinného domu 4 Prodej rodinného domu 5 Prodej rodinného domu 6 Prodej rodinného domu 7 Prodej rodinného domu 8 Prodej rodinného domu 9 Prodej rodinného domu 10 Prodej rodinného domu 11 Prodej rodinného domu 12 Prodej rodinného domu 13 Prodej rodinného domu 14