Prodej rodinného domu - nabídka prodeje domu 155 m2

Prodej rodinného domu
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Chvojenec, Chvojenec
  • Velikost: 4+kk, 155 m2
  • Aktualizace inzerátu: 30.07.2017
  • Cena: 6 700 000 Kč
  • Kontakt: Luboš Číža
  • E-mail: sgas@seznam.cz
  • Telefon: 608243056

Z důvodu stěhování nabízíme k rychlému prodeji 8 let nový přízemní rodinný dům v obci Chvojenec (10 km od HK a 8 km od Pce) - s možností dobudování podkroví. V domě je jedna koupelna s vanou (s coloroterapií) a sprchovým koutem,velký obývací pokoj s kuchyní a 3 samostatné pokoje. Dům je v klidné části obce s krásným výhledem na pole a les. Okolo domu se rozprostírá zahrada v kombinaci se zámkovou dlažbou navržená architektem. U domu je zděná krytá garáž s automatickými vraty. Automatické otevírání je i u vjezdové brány. Z obývacího pokoje je výstup na terasu ze zámkové dlažby a se zapuštěným bazénem. Na dnešní dobu nestandardně kvalitní stavební provedení domu a použité materiály! např. fasáda atd. ocení zejména ti, kdo se ve stavebnictví vyznají! Prohlídka možná po telefonické domluvě a stejně tak bližší info. Dům je zařízen pouze kuchyňskou linkou se spotřebiči. Na podlahách chodeb a obývacího pokoje s kuchyní je dlažba, ve zbylých pokojích plovoucí podlaha. NE REALITNÍ KANCELÁŘE!

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Chvojenec, prodej Chvojenec, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Chvojenec, dům Chvojenec, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Chvojenec bez realitky, Chvojenec Chvojenec, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Chvojenec. Požadovaná cena nemovitosti je 6 700 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinneho-domu-78.

Pro více informací kontaktujte Luboš Číža (soukromý inzerent), e-mail: sgas@seznam.cz, telefon: 608243056. Inzerát byl aktualizován dne 30.07.2017.

Fotogalerie: Prodej rodinného domu - prodej dům 4+kk, 155 m2 Chvojenec Chvojenec

Umístění na mapě: Prodej rodinného domu - prodej dům 4+kk, 155 m2 Chvojenec Chvojenec