prodej rodinného domu - nabídka prodeje domu 787 m2

prodej rodinného domu
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Chouč
  • Velikost: 4+1 a větší, 787 m2
  • Aktualizace inzerátu: 26.09.2017
  • Cena: 1 890 000 Kč
  • Kontakt: Rostislav Vladař
  • E-mail: rostislavvladar@seznam.cz
  • Telefon: 774 183 009

Prodám rodinný dům,4+1 s garáží a zahradou, Hrobčice Chouč, okr. Teplice o celkové výměře 787 m2. Cihlový dům je po kompletní rekonstrukci. V přízemí domu je obývací pokoj s okny na dvě strany. Je zde plovoucí podlaha a dvou kachlová kamna na tuhá paliva. V kuchyni je kuchyňská linka, kachlová pec, elektrický sporák a dostatek místa na jídelnu. Koupelna a WC jsou společné, celé v keramickém obkladu.Má sprchový kout, skříňku s umyvadlem a dveře do technické místnosti s elektrickým bojlerem a vstupem na zápraží. Spodní patro má elektrické vytápění podlah. Na chodbě je komora a vstup do sklepa. První patro má tři obytné místnosti celé obložené ve dřevě. Po celém domě jsou nové rozvody vody, elektřiny, dům má novou fasádu, střechu, okapy. K domu náleží zahrada s ovocnými stromy o výměře 581 m2. Je zde skleník, dřevěná pergola s kamenným grilem a ve spodní části je garáž o výměře 35 m2.Má stání pro dva automobily a střešní nástavbu, která je upravena jako zahradní domek s další místností na spaní. V domě i v garáži je zavedena elektřina 230V i 380V. Celý pozemek je oplocený, pitná voda z obecního vodovodního řádu, kanalizace veřejná. Dům je vhodný jak k rekreaci, tak k celoročnímu bydlení. V blízkosti domu se nachází cyklostezky,vyhlídka Bořeň,hipodrom Most, koupaliště Bílina a spousta dalších zajímavých míst různého využítí.V případě zájmu zajistím optimální financování zkušeným poradcem. Při rychlém jednání lze jednat o slevě. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Chouč, prodej Chouč, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Chouč, dům Chouč, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Chouč bez realitky, Chouč, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Chouč. Požadovaná cena nemovitosti je 1 890 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinneho-domu-96.

Pro více informací kontaktujte Rostislav Vladař (soukromý inzerent), e-mail: rostislavvladar@seznam.cz, telefon: 774 183 009. Inzerát byl aktualizován dne 26.09.2017.

Fotogalerie: prodej rodinného domu - prodej dům 4+1 a větší, 787 m2 Chouč

prodej rodinného domu 1 prodej rodinného domu 2 prodej rodinného domu 3 prodej rodinného domu 4

Umístění na mapě: prodej rodinného domu - prodej dům 4+1 a větší, 787 m2 Chouč