PRODEJ RODINNÉHO DOMU - HAVLÍČKOVA BOROVÁ - nabídka prodeje domu 150 m2

PRODEJ RODINNÉHO DOMU - HAVLÍČKOVA BOROVÁ
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Havlíčkova Borová
  • Velikost: 4+1 a větší, 150 m2
  • Aktualizace inzerátu: 27.04.2023
  • Cena: 4 500 000 Kč
  • Kontakt: Veronika Křesťanová
  • E-mail: V.Krestanova@seznam.cz
  • Telefon: 724632690

Prodej rodinného domu v malebné vesnici Havlíčkova Borová – Vysočina. Jedná se dispozičně o dvougenerační dům s hospodářským zázemím a garáží. V domě se nachází i sklep. Levá část domu má v přízemí dvě obytné místnosti, kuchyň, špajz, wc. Z této části domu je vstup na půdu a do hospodářské části. V pravé části domu se nachází v přízemí koupelna/prádelna (společná s levou části domu), obytné místnosti jsou v prvním patře – kuchyň, obývák, ložnice, koupelna. Obytná část má celkem cca 150 m2, hospodářské plochy cca 70 m2. Celková plocha domu a zahrady je 530 m2. V domě jsou vyměněná okna, topení je plynové či kotel na tuhá paliva. Po celém domě velké půdní prostory k možnosti vytvoření půdních místností. U domu je zahrádka cca 130 m2. REALITNÍ KANCELÁŘE A MAKLÉŘI PROSÍM NEVOLAT. Právní servis ve vztahu k převodu nemovitostí zdarma – sepis kupní smlouvy, advokátní úschova. Telefon 724 632 690

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Havlíčkova Borová, prodej Havlíčkova Borová, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Havlíčkova Borová, dům Havlíčkova Borová, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Havlíčkova Borová bez realitky, Havlíčkova Borová, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Havlíčkova Borová. Požadovaná cena nemovitosti je 4 500 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinneho-domu-havlickova-borova.

Pro více informací kontaktujte Veronika Křesťanová (soukromý inzerent), e-mail: V.Krestanova@seznam.cz, telefon: 724632690. Inzerát byl aktualizován dne 27.04.2023.

Fotogalerie: PRODEJ RODINNÉHO DOMU - HAVLÍČKOVA BOROVÁ - prodej dům 4+1 a větší, 150 m2 Havlíčkova Borová

PRODEJ RODINNÉHO DOMU - HAVLÍČKOVA BOROVÁ 1