Prodej rodinného domu - městys Brankovice - nabídka prodeje domu 252 m2

Prodej rodinného domu - městys Brankovice
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Brankovice, Brankovice
  • Velikost: 3+kk, 252 m2
  • Aktualizace inzerátu: 18.09.2023
  • Cena: 4 200 000 Kč
  • Kontakt: Monika Machynková
  • E-mail: monika.machynkova@gmail.com
  • Telefon: 602739318

Nabídka rodinného domu v oblasti městys Brankovice. Rodinný dům je dispozičně řešen jako 3+kk, kdy se v přízemí rodinného domu nachází prostorný obývací pokoj s kuchyní, koupelna s vanou a toaletou, včetně prostor určených pro pračku a sušičku. V prvním nadzemním patře se nachází samostatná toaleta, dětský pokoj a prostorná ložnice s možností vytvoření bohatého úložného prostoru. Rodinný dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí- nové rozvody vody, nová kanalizace, veškerá elektroinstalace, nová přípojka plynu až po nové vnitřní omítky, okna, dveře, střešní krytinu a fasádu. Dům má přípojku internetu. K domu náleží 252m2 pozemku, jehož součástí je zahradní domek určen pro uskladnění zahradního nábytku a zahradní techniky. Dům má dvě parkovací stání, vytvořená na vlastním pozemku. Městys Brankovice nabízí veškerou občanskou vybavenost, včetně mateřské a základní školy. Prodej domu probíhá přímo vlastníkem bez nutnosti placení provize realitní kanceláři.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Brankovice, prodej Brankovice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Brankovice, dům Brankovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Brankovice bez realitky, Brankovice Brankovice, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Brankovice. Požadovaná cena nemovitosti je 4 200 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinneho-domu-mestys-brankovice.

Pro více informací kontaktujte Monika Machynková (soukromý inzerent), e-mail: monika.machynkova@gmail.com, telefon: 602739318. Inzerát byl aktualizován dne 18.09.2023.

Fotogalerie: Prodej rodinného domu - městys Brankovice - prodej dům 3+kk, 252 m2 Brankovice Brankovice