Prodej rodinného domu po rekonstrukci - nabídka prodeje domu 200 m2

Prodej rodinného domu po rekonstrukci
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Křelovice, Křelovice
  • Velikost: 4+1 a větší, 200 m2
  • Aktualizace inzerátu: 05.07.2017
  • Cena: 2 250 000 Kč
  • Kontakt: Martin Vokoun
  • E-mail: vokounmartin@email.cz
  • Telefon: 732428760

Rodinný dům v centru obce Křelovice - Plzeň-sever ( 20km od Plzně, 12km od Bezdružic a Konstantinových lázní). Dům po rekonstrukci, velikost 4+1 (160m2), podsklepen, menší udržovaná zahrádka (200m2), venkovní posezení s krbem a garáž. Nová střecha, dřevěná okna, dveře, schodiště, nové rozvody, kotel na uhlí, pelety a dřevo s automatickým podavačem. V přízemí předsíň, koupelna s toaletou a vanou, obývací pokoj s jídelnou a kuchyní. V prostorném podkroví se nachází 3 pokoje, toaleta a pracovní kout. Nízké provozní náklady, voda zdarma, kanalizace do septiku. V místě obecní úřad, restaurace, potraviny, dětské hřiště a zastávka autobusu. Krásná příroda a ZŠ, MŠ a lékař v sousední vesnici.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Křelovice, prodej Křelovice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Křelovice, dům Křelovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Křelovice bez realitky, Křelovice Křelovice, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Křelovice. Požadovaná cena nemovitosti je 2 250 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinneho-domu-po-rekonstrukci.

Pro více informací kontaktujte Martin Vokoun (soukromý inzerent), e-mail: vokounmartin@email.cz, telefon: 732428760. Inzerát byl aktualizován dne 05.07.2017.

Fotogalerie: Prodej rodinného domu po rekonstrukci - prodej dům 4+1 a větší, 200 m2 Křelovice Křelovice

Prodej rodinného domu po rekonstrukci 1 Prodej rodinného domu po rekonstrukci 2 Prodej rodinného domu po rekonstrukci 3 Prodej rodinného domu po rekonstrukci 4 Prodej rodinného domu po rekonstrukci 5 Prodej rodinného domu po rekonstrukci 6 Prodej rodinného domu po rekonstrukci 7 Prodej rodinného domu po rekonstrukci 8 Prodej rodinného domu po rekonstrukci 9 Prodej rodinného domu po rekonstrukci 10 Prodej rodinného domu po rekonstrukci 11 Prodej rodinného domu po rekonstrukci 12 Prodej rodinného domu po rekonstrukci 13

Umístění na mapě: Prodej rodinného domu po rekonstrukci - prodej dům 4+1 a větší, 200 m2 Křelovice Křelovice