Prodej rodinného domu Pozořice-Brno venkov - nabídka prodeje domu 202 m2

Prodej rodinného domu Pozořice-Brno venkov
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Nad Sokolovnou, Pozořice
  • Velikost: 3+1, 202 m2
  • Aktualizace inzerátu: 02.02.2024
  • Cena: 4 690 000 Kč
  • Kontakt: Nikola Šurinová
  • E-mail: surinovanikola@gmail.com
  • Telefon: 776792020

Prodej rodinného domu 103 m², pozemek 202 m² Hledáte rodinný dům 3+1 s garáží v centru obce Pozořice? Ve výhradním zastoupení nabízíme ke koupi nemovitost v žádané lokalitě městysu Pozořice. Původně byl objekt zkolaudován pro bydlení, následně vzhledem k podnikatelskému záměru byl způsob využití objektu upraven k obchodním účelům. Je možné požádat na stavebním úřadě o změnu způsobu užívání zpět na rodinný dům. V současné době se jedná o nebytový, částečně vyklizený prostor. Zastavěná plocha má výměru 202 m2, užitná plocha 103 m2. Dominantou celého domu je velký vstupní obytný prostor o ploše 46 m2 s velkými okny a s výhledem do vedlejší klidné ulice a centra obce. V domě jsou dvě výškové roviny podlah. Hlavní vstupní prostor je v jedné úrovni přístupný z ulice a zbylá část podlah domu je vyvýšena přibližně o 50 cm oproti hlavnímu prostoru. Dále se v objektu nachází další místnost s rozlohou 21 m2 propojená s hlavním prostorem, menší průchozí pokoj o rozloze 16 m2, kuchyňská část, toalety a koupelna se sprchovým koutem, kotelna, skladový prostor, zastřešené atrium a garáž. Další přístup do skladových prostor je z boční pravé strany přes průchod mezi domy. Dům byl postaven v 90 letech, je zděný, není podsklepen, v přední části má sedlovou střechu, v zadní části nad garáží a technickými místnostmi je střecha rovná. Vytápění zajišťuje plynový kotel. PENB nebyl dodán, proto je uvedena třída G. Nemovitost je umístěna v centru obce v klidné části, a přesto v blízkosti všech obchodů a služeb. Výhodou je blízké napojení na dálnici D1, obec leží přibližně 15 km východně od Brna. V obci žije přibližně 2 400 obyvatel, nachází se zde místní úřad, základní i mateřská škola, pošta, lékaři, optika, hospoda, obchody, lékárna, kulturní dům apod. Oblast je také vyhledávaná kvůli rekreaci a krásné přírodě Drahanské vrchoviny. Pozořice jsou východiskem k návštěvě přírodního parku Říčky a chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Nedaleko leží také slavné slavkovské bojiště, kde se odehrála bitva tří císařů (1805). S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. O cenně lze jednat. Nepřeji si být kontaktována realitními kancelářemi.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Pozořice, prodej Pozořice, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Pozořice, dům Pozořice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Pozořice bez realitky, Nad Sokolovnou Pozořice, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Pozořice. Požadovaná cena nemovitosti je 4 690 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinneho-domu-pozorice-brno-venkov.

Pro více informací kontaktujte Nikola Šurinová (soukromý inzerent), e-mail: surinovanikola@gmail.com, telefon: 776792020. Inzerát byl aktualizován dne 02.02.2024.

Fotogalerie: Prodej rodinného domu Pozořice-Brno venkov - prodej dům 3+1, 202 m2 Nad Sokolovnou Pozořice

Prodej rodinného domu Pozořice-Brno venkov 1