Prodej rodinného domu, Říčany - nabídka prodeje domu 120 m2

Prodej rodinného domu, Říčany
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Březinova, Říčany
  • Velikost: 4+kk, 120 m2
  • Aktualizace inzerátu: 17.09.2019
  • Cena: 6 815 000 Kč
  • Kontakt: Aleš Mojžíšek
  • E-mail: alesmojzisek57@gmail.com
  • Telefon: 602334457

Toužíte po bydlení ve vlastním novém rodinném domě se zahrádkou? Neoslovuje Vás bydlení v satelitních městečkách s komplikovanou dopravou do města? Sníte o bydlení blízko centra Říčan a mít vše na dosah? Tak právě Vám můžeme nabídnout ve výhradním zastoupení majitele novostavbu prostorného RD s dispozicí 4+kk na pozemku 546 m2 nedaleko centra Říčan. Poloha domu poskytne příjemné bydlení s výhledem do zeleně a přitom jste v těsné blízkosti centra města. Na Masarykovo náměstí je to 750 m, na Komenského náměstí 1000 m a vlakové nádraží máte pouhých 800 m od domu. Příjemné budou i procházky po okolí, které asi nejvíce ocení maminky s dětmi. Nově vybudovaný park leží 150 m od domu, k Mlýnskému rybníku je to jen 500 m. Dům je situovaný na západ a nabídne tak majiteli světlé a slunné místnosti. V přízemí domu je vstupní hala, dětský pokoj, ložnice, koupelna se sprchovým koutem, WC a technická místnost. V prvním patře domu je kuchyňský kout s jídelnou, obývací pokoj a hygienický kout. Vytápění je zajištěno elektrokotlem Protherm s podlahovým rozvodem po celém domě, o teplou vodu se postará el. ohřívač vody. Okna jsou plastová a vybavena trojskly. V celém domě je položena keramická dlažba. Dům je před dokončením, v interieru chybí vnitřní zárubně s dveřmi, dokončit montáž světel, vypínačů, zapojit rozvaděč, obklad schodiště a kuchyňská linka. Chybí fasáda včetně zateplení, ČOV a venkovní terénní úpravy. Domníváme se, že tyto dokončovací práce jsou spíše výhodou, protože zájemce má možnost se na jejich realizaci podílet, přenést si své sny a tvůrčí nápady do reality a vybudovat si tak skutečně krásný a příjemný domov podle svých představ. Odhad nákladů na dokončení je cca do 1 miliónu korun. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi zajímavou a vyjímečnou nabídku doporučuji prohlídku. Pro více informací mě prosím kontaktujte.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Říčany, prodej Říčany, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Říčany, dům Říčany, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Říčany bez realitky, Březinova Říčany, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Říčany. Požadovaná cena nemovitosti je 6 815 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinneho-domu-ricany.

Pro více informací kontaktujte Aleš Mojžíšek (soukromý inzerent), e-mail: alesmojzisek57@gmail.com, telefon: 602334457. Inzerát byl aktualizován dne 17.09.2019.

Fotogalerie: Prodej rodinného domu, Říčany - prodej dům 4+kk, 120 m2 Březinova Říčany

Prodej rodinného domu, Říčany 1 Prodej rodinného domu, Říčany 2 Prodej rodinného domu, Říčany 3 Prodej rodinného domu, Říčany 4 Prodej rodinného domu, Říčany 5 Prodej rodinného domu, Říčany 6 Prodej rodinného domu, Říčany 7 Prodej rodinného domu, Říčany 8 Prodej rodinného domu, Říčany 9 Prodej rodinného domu, Říčany 10 Prodej rodinného domu, Říčany 11 Prodej rodinného domu, Říčany 12 Prodej rodinného domu, Říčany 13 Prodej rodinného domu, Říčany 14