Prodej rodinného domu v Klášterci nad Ohří - nabídka prodeje domu 127 m2

Prodej rodinného domu v Klášterci nad Ohří
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Palackého, Klášterec nad Ohří
  • Velikost: 127 m2
  • Aktualizace inzerátu: 09.01.2017
  • Cena: 1 200 000 Kč
  • Kontakt: Hana Putyerová
  • E-mail: hana.putyerova@centrum.cz
  • Telefon: 608981265

Nabízíme k prodeji větší rodinný dům v Klášterci nad Ohří. V přízemí domu je umístěna chodba, velká společenská místnost s kuchyňským koutem, koupelna, WC, kotelna ,pokoj (možnost dílny) a dílna. V patře se nachází chodba, kuchyň, koupelna, větší obývací pokoj, ložnice s vchodem na terasu. V dalším patře se nachází ještě jeden pokoj a prostor se vstupem na půdu - zde pouze úložný prostor. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, vodu, elektřinu. Vytápění je zajištěno kotlem - plyn i tuhé palivo. Vzhledem k velikosti domu a umístění dvou dílen v přízemí lze dům využít částečně i pro podnikání - drobná řemeslná výroba.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Klášterec nad Ohří, prodej Klášterec nad Ohří, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Klášterec nad Ohří, dům Klášterec nad Ohří, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Klášterec nad Ohří od realitky, Palackého Klášterec nad Ohří, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Klášterec nad Ohří. Požadovaná cena nemovitosti je 1 200 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinneho-domu-v-klasterci-nad-ohri-3.

Pro více informací kontaktujte Hana Putyerová (makléř / RK), e-mail: hana.putyerova@centrum.cz, telefon: 608981265. Inzerát byl aktualizován dne 09.01.2017.

Fotogalerie: Prodej rodinného domu v Klášterci nad Ohří - prodej dům 127 m2 Palackého Klášterec nad Ohří

Prodej rodinného domu v Klášterci nad Ohří 1 Prodej rodinného domu v Klášterci nad Ohří 2 Prodej rodinného domu v Klášterci nad Ohří 3 Prodej rodinného domu v Klášterci nad Ohří 4 Prodej rodinného domu v Klášterci nad Ohří 5 Prodej rodinného domu v Klášterci nad Ohří 6 Prodej rodinného domu v Klášterci nad Ohří 7