Prodej rodinného domu Zliv - nabídka prodeje domu 114 m2

Prodej rodinného domu Zliv
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Luční 462, Zliv
  • Velikost: 4+1 a větší, 114 m2
  • Aktualizace inzerátu: 21.02.2020
  • Cena: 4 650 000 Kč
  • Kontakt: Dana Vrzáková
  • E-mail: mazancovamartina@email.cz
  • Telefon: 723331215

Nabízím k prodeji rodinný dům ve Zlivi u Českých Budějovic. Celková výměra pozemku je 389 m2, z toho zastavěná plocha domu činí 114 m2. Dům má dvě nadzemní podlaží a je celkově podsklepený. První patro je dispozičně řešeno 3+1. Kuchyně, koupelna a samostatné WC jsou orientováni na sever a zbylé 3 místnosti na jih. Druhé patro je po částečné rekonstrukci, nové rozvody vody, koupelna a nově položené podlahy. Je zde balkón a půdní prostor, který není vytápěn, je zde možnost přístavby místnosti. Ve sklepě se nachází 3 technické místnosti + garáž. V roce 2013 byla provedena renovace krovu a poklad nové střešní krytiny a okapů. Okna jsou plastová. Vytápění je řešeno za pomocí teplonosného média z teplárny Mydlovary. V prvním patře na chodbě jsou umístěna krbová kamna na tuhá paliva na možné přitápění. Ohřev teplé vody je pomocí bojleru, který se nachází v jedné z technických místností ve sklepě. Kanalizace městská. Dům je ve velice dobrém, udržovaném stavu. Vedle domu se nachází novostavba, která bude v březnu tohoto roku oddělena plotem. Město Zliv se nachází 15 km od krajského města České Budějovice, má veškerou občanskou vybavenost – městský úřad, obchody, MŠ, ZŠ a ZUŠ, dětský lékař, lékař pro dospělé, několik dětských hřišť, sportovišť, restaurace. Energetická náročnost : Třída G - Mimořádně nehospodárná

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Zliv, prodej Zliv, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Zliv, dům Zliv, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Zliv bez realitky, Luční 462 Zliv, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Zliv. Požadovaná cena nemovitosti je 4 650 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinneho-domu-zliv.

Pro více informací kontaktujte Dana Vrzáková (soukromý inzerent), e-mail: mazancovamartina@email.cz, telefon: 723331215. Inzerát byl aktualizován dne 21.02.2020.

Fotogalerie: Prodej rodinného domu Zliv - prodej dům 4+1 a větší, 114 m2 Luční 462 Zliv

Prodej rodinného domu Zliv 1 Prodej rodinného domu Zliv 2 Prodej rodinného domu Zliv 3