Prodej rodinný dům, Hukovice - nabídka prodeje domu 95 m2

Prodej rodinný dům, Hukovice
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Hukovice
  • Velikost: 2+1, 95 m2
  • Aktualizace inzerátu: 03.05.2023
  • Cena: 2 990 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Hledáte dům s cenou pod 3 mega? Rodinný dům nabízející spoustu prostoru. Tento dům se nachází v obci Hukovice, jen 10 km od Nového Jičína nebo Studénky a do půl hodiny jste v Shopping parku v Ostravě. Současná dispozice domu je 2+1 s prostornými pokoji i koupelnou, investicí do podkrovní vestavby lze docílit dispozice 4+1 nebo 4+kk. Velkorysá koupelna o 20 m2 disponuje rohovou vířivou vanou, sprchovacím koutem, dvěma umyvadly a WC. Vytápění domu zajišťují krbová kamna s výměníkem nebo elektrické přímotopy, vodu Vám ohřeve elektrický bojler umístěný v koupelně. V domě je již rekonstruovaná elektřina v mědi, voda a dopady v plastu, plastová okna a vstupní dveře, zateplené podlahy i stropy. Zdroj vody je zajištěn studnou, na hranici pozemku je připravena přípojka vodovodního řádu. Splašky jsou svedeny do kanalizace a tak nemusíte řešit každého čtvrt roku jejich odvoz. K domu náleží hospodářská budova s komínem o zastavěné ploše 47 m2. Tento objekt nyní slouží k odložení zahradního nářadí nebo dřeva na zimu. Naskýtá se zde vytvoření venkovního krytého posezení s navazující terasou a bazénem nebo rozdělení pozemku a využití k dalšímu bydlení se samostatným parkovacím místem. V domě se dá ihned bydlet nebo můžete přiložit ruku k dílu a vytvořit si moderní bydlení s fešáckým pláštěm. Po domě se můžete již nyní projít https://my.matterport.com/show/?m=JSnjibtAkJF Doporučuji se přijít osobně podívat a probereme potenciál využití této nemovitosti.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Hukovice, prodej Hukovice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Hukovice, dům Hukovice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Hukovice od realitky, Hukovice, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Hukovice. Požadovaná cena nemovitosti je 2 990 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinny-dum-hukovice.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 03.05.2023.

Fotogalerie: Prodej rodinný dům, Hukovice - prodej dům 2+1, 95 m2 Hukovice

Prodej rodinný dům, Hukovice 1 Prodej rodinný dům, Hukovice 2 Prodej rodinný dům, Hukovice 3 Prodej rodinný dům, Hukovice 4 Prodej rodinný dům, Hukovice 5 Prodej rodinný dům, Hukovice 6 Prodej rodinný dům, Hukovice 7 Prodej rodinný dům, Hukovice 8 Prodej rodinný dům, Hukovice 9 Prodej rodinný dům, Hukovice 10 Prodej rodinný dům, Hukovice 11 Prodej rodinný dům, Hukovice 12 Prodej rodinný dům, Hukovice 13 Prodej rodinný dům, Hukovice 14 Prodej rodinný dům, Hukovice 15 Prodej rodinný dům, Hukovice 16 Prodej rodinný dům, Hukovice 17 Prodej rodinný dům, Hukovice 18 Prodej rodinný dům, Hukovice 19 Prodej rodinný dům, Hukovice 20