Prodej rodinný dům, Nedabyle - nabídka prodeje domu 1757 m2

Prodej rodinný dům, Nedabyle
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Nedabyle
  • Velikost: 2+1, 1757 m2
  • Aktualizace inzerátu: 15.05.2024
  • Cena: 4 499 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Hledáte ideální místo pro vybudování svého vysněného domova? Představujeme Vám jedinečnou příležitost koupě rodinného domu v malebné obci Nedabyle nedaleko Českých Budějovic. Tento dům v současném stavu je perfektním řešením pro ty, kteří hledají nemovitost k rekonstrukci nebo ke zbourání a mají touhu vytvořit si domov přesně podle svých přání a představ. Nedabyle je klidná obec obklopená přírodou, avšak s výbornou dostupností do Českých Budějovic, což zajišťuje pohodlí a klid zároveň. Dům je nabízen za atraktivní cenu, což je skvělá investiční příležitost vzhledem k potenciálu místa a možnosti přizpůsobení. Současná dispozice domu 2+1 nabízí výhodu ve velké zastavěné ploše čítající 336 m2 a tím nabízí možnost rozšíření o další pokoje. Vaše soukromí zajistí prostorná zahrada svažující se na jižní stranu s možností výstavby bazénu, pěstování zeleniny nebo výsadby ovocných stromů. Naproti domu je mateřská a základní škola pro 1. stupeň s jídelnou a družinou. Za pár minut se dostanete na autobusovou zastávku, odkud dojedete do Českých Budějovic, Třeboně nebo Trhových Svin. Pro více informací a případnou prohlídku neváhejte kontaktovat makléře Jirku Váhalu.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Nedabyle, prodej Nedabyle, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Nedabyle, dům Nedabyle, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Nedabyle od realitky, Nedabyle, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Nedabyle. Požadovaná cena nemovitosti je 4 499 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinny-dum-nedabyle.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 15.05.2024.

Fotogalerie: Prodej rodinný dům, Nedabyle - prodej dům 2+1, 1757 m2 Nedabyle

Prodej rodinný dům, Nedabyle 1 Prodej rodinný dům, Nedabyle 2 Prodej rodinný dům, Nedabyle 3 Prodej rodinný dům, Nedabyle 4 Prodej rodinný dům, Nedabyle 5 Prodej rodinný dům, Nedabyle 6 Prodej rodinný dům, Nedabyle 7 Prodej rodinný dům, Nedabyle 8 Prodej rodinný dům, Nedabyle 9 Prodej rodinný dům, Nedabyle 10 Prodej rodinný dům, Nedabyle 11 Prodej rodinný dům, Nedabyle 12 Prodej rodinný dům, Nedabyle 13 Prodej rodinný dům, Nedabyle 14 Prodej rodinný dům, Nedabyle 15 Prodej rodinný dům, Nedabyle 16 Prodej rodinný dům, Nedabyle 17 Prodej rodinný dům, Nedabyle 18 Prodej rodinný dům, Nedabyle 19 Prodej rodinný dům, Nedabyle 20