Prodej Rodinný dúm, Nový Jičín - nabídka prodeje domu 80 m2

Prodej Rodinný dúm, Nový Jičín
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Suvorovova, Nový Jičín
  • Velikost: 3+kk, 80 m2
  • Aktualizace inzerátu: 06.10.2020
  • Cena: 3 150 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Prodej novostavby rodinného domu na klidném místě s dostatkem soukromí v Novém Jičíně. Rodinný dům postavený z ytongu o dvou nadzemních podlažích se samostatnou garáží a altánem k posezení i grilování. V přízemí domu se nachází obývací pokoj s krbem spojený s kuchyní a vstupem do zahrady, 1 pokoj, koupelna s rohovou vanou a WC, v patře se nachází další pokoj se vstupem na balkon. Okna jsou plastová. Na pozemku se nachází zahradní domek obložený palubkami a plovoucí podlahou, se 2 plastovými okny, elektřinou a přípojkou na televizi a dále altán 5x5 m s posezením a nerezovým grilem. Nově je postavena garáž rozměru 6x3 metry s elektricky ovládanými vraty. Jste-li pouze náhodným návštěvníkem těchto stránek, ale víte-li o někom, komu by se tato nemovitost mohla líbit, rádi Vám vyplatíme odměnu za doporučení! Zdarma Vám zajistíme optimální variantu financování.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Nový Jičín, prodej Nový Jičín, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Nový Jičín, dům Nový Jičín, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Nový Jičín od realitky, Suvorovova Nový Jičín, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Nový Jičín. Požadovaná cena nemovitosti je 3 150 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinny-dum-novy-jicin.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 06.10.2020.

Fotogalerie: Prodej Rodinný dúm, Nový Jičín - prodej dům 3+kk, 80 m2 Suvorovova Nový Jičín

Prodej Rodinný dúm, Nový Jičín 1 Prodej Rodinný dúm, Nový Jičín 2 Prodej Rodinný dúm, Nový Jičín 3 Prodej Rodinný dúm, Nový Jičín 4 Prodej Rodinný dúm, Nový Jičín 5 Prodej Rodinný dúm, Nový Jičín 6 Prodej Rodinný dúm, Nový Jičín 7 Prodej Rodinný dúm, Nový Jičín 8

Umístění na mapě: Prodej Rodinný dúm, Nový Jičín - prodej dům 3+kk, 80 m2 Suvorovova Nový Jičín