Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec - nabídka prodeje domu 1409 m2

Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Myšenec
  • Velikost: 4+1 a větší, 1409 m2
  • Aktualizace inzerátu: 15.04.2023
  • Cena: 9 300 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Hledáte dům pro početnou rodinu? Nabízíme prodej rodinného domu v obci Myšenec, jen malý kousek od Protivína. Stavba domu byla zahájena v roce 1972 a v roce 2009 byla provedena přístavba domu a rozsáhlá rekonstrukce. Dům se nachází v okrajové části obce s hezkým výhledem do přírody. Lze jej využít k vícegeneračnímu bydlení s dispozičním řešením 3+kk a 4+kk. Pro početnou rodinu se ve 3 podlažích nachází celkem 2 obývací pokoje moderně propojené s jídelnou a kuchyňskými kouty a 6 samostatných pokojů. Každá žena jistě ocení oddělené šatny. A co se nevejde do šaten, můžete pohodlně uložit do sklepa. I když v domě bude bydlet početná rodina, nic vás nezaskočí. Po náročném dni si můžete dopřát relaxaci v infrasauně. Pokud ráno všichni vyrážíte ve stejný čas do práce nebo do školy, určitě oceníte 3 koupelny a celkem 5 toalet. Ve dvou koupelnách se nachází vana i sprchový kout, třetí je vybavena sprchovým koutem. Další sprchový kout se nachází v prádelně. Úklid domu vám usnadní centrální vysavač. Až budete nosit občerstvení nebo kafe na zimní zahradu nebo na terasu, nemusíte chodit daleko. Východ ven je přímo z obývacího pokoje francouzskými dveřmi. Horké letní dny můžete trávit v bazénu a v pergole na zahradě. Veškeré nářadí a stroje k údržbě okrasné zahrady schováte v kůlně. Do prostorné garáže s dílnou vedou elektrická vrata, vejdou se zde 2 rodinná auta. Na vlastním pozemku před garáží nebo vedle ní zaparkují pohodlně další auta. Před domem na obecním pozemku jsou navíc další 2 parkovací místa. Nízké náklady spojené s užíváním domu zajistí zateplení domu a kvalitní plastová okna. Dům vytápí plynový kotel s radiátory. Snížení nákladů na bydlení je možné připojením nádrže na vodu o objemu 4 m3, která je již zabudovaná v zemi. Autobusová zastávka se nachází 4 minuty od domu. Na vlakové nádraží můžete vyrazit i na kole, kde budete za cca 8 minut. Lidé v této oblasti nacházejí zajímavé pracovní pozice i v Rakousku, k hranicím pojedete přibližně hodinu. PENB nebyl dodán, proto je v souladu se zákonem uváděná energetická náročnost budovy třída G. O využitelnosti nemovitosti se můžete přesvědčit z pohodlí Vašeho domova ve virtuální https://my.matterport.com/show/?m=sfNRUCQPcEk nebo video prohlídce https://youtu.be/Tl6TiTKs-Uw, rád Vás uvidím i na předem domluvené osobní prohlídce na telefonním čísle 602 732 968.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Myšenec, prodej Myšenec, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Myšenec, dům Myšenec, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Myšenec od realitky, Myšenec, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Myšenec. Požadovaná cena nemovitosti je 9 300 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinny-dum-protivin-mysenec.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 15.04.2023.

Fotogalerie: Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec - prodej dům 4+1 a větší, 1409 m2 Myšenec

Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec 1 Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec 2 Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec 3 Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec 4 Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec 5 Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec 6 Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec 7 Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec 8 Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec 9 Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec 10 Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec 11 Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec 12 Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec 13 Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec 14 Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec 15 Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec 16 Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec 17 Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec 18 Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec 19 Prodej rodinný dům, Protivín - Myšenec 20