Prodej rodinný dům, Stará Ves nad Ondřejnicí - nabídka prodeje domu 1243 m2

Prodej rodinný dům, Stará Ves nad Ondřejnicí
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: K Myslivně, Stará Ves nad Ondřejnicí
  • Velikost: 4+1 a větší, 1243 m2
  • Aktualizace inzerátu: 30.01.2022
  • Cena: 6 300 000 Kč
  • Kontakt: Jiří Váhala
  • E-mail: 1cmr@seznam.cz
  • Telefon: 602732968

Hledáte bydlení jen co by kamenem dohodil od Ostravy, kde najdete vše, po čem jste kdy toužili? Právě nabízíme k prodeji celopodsklepený rodinný dům s garáží a dvěma samostatnými bytovými jednotkami o dispozici 3+1. Dům se nachází v obci Stará Ves nad Ondřejnicí na ulici K Myslivně. Zastavěná plocha domu činí 96 m. Byt v horním patře prošel v roce 2020 kompletní rekonstrukcí, spodní byt má opravu teprve před sebou. Finální vzhled bude tedy jen na vás a vaší fantazii. Hned po vstupu do domu na vás čeká společná prostorná chodba a dřevěné schodiště vedoucí do patra. V přízemí najdete prostornou předsíň, ze které se dostanete do koupelny s vanou, na samostatnou toaletu, do menšího pokoje s výhledem do dvora a na druhé straně také do kuchyně se spíži, v níž je vše připraveno pro instalaci kuchyňské linky. Vedle kuchyně se nachází průchozí obývací pokoj, který vás zavede do prostorné a světlé ložnice. V prvním patře opět nechybí samostatná předsíň vedoucí na toaletu, do koupelny a do obývacího pokoje a kuchyně. Dostanete se z ní ale také na venkovní terasu, která přímo láká k posezení s oblíbenou knížkou v ruce a zaslouženému odpočinku. V patře pak navíc najdete další 2 pokoje. Topení v domě zajišťuje plynový kotel, odpady jsou řešeny septikem, v roce 2022 je zde ale plánovaná nová kanalizace. Dům je postaven ze škvárových tvárnic, před 10 lety byl kompletně zateplený, před 12 lety byly instalovány plastová okna a nechybí ani zateplení střechy. K domu náleží i velkorysý pozemek o rozloze 1 243 m, který nabízí dostatek prostoru pro vše, o čem jste kdy snili. Jeho součástí je zastřešený oválný bazén o rozměrech 3,6×7,3 metrů, altán vhodný ke grilování nebo večernímu posezení a také garáž o ploše 41 m. Dosud sloužila jako autodílna, díky své velikosti ale nabízí nepřeberné možnosti využití. Na zahradě nechybí řada ovocných stromků, které v létě nabízí nejen stín, ale i zdravou a chutnou svačinku. A pozemek si zamilují nejen dospělí, ale i malí raubíři. Nejen, že je tu pro ně připravena dětská houpačka, mají tu navíc dostatek prostoru k objevování a každodenním dobrodružstvím. Domem to ale nekončí. Stará Ves nad Ondřejnicí má totiž také co nabídnout. Hned za domem se nachází rozlehlá pole, kam můžete ve volných chvílích vyrážet na dlouhé procházky. Jen pár kroků od domu leží Hostinec U Mlýna a k dispozici jsou i další restaurace. Chloubou obce je také renesanční zámek ze 16. století zdobený figurálním sgrafitem. Protéká tudy říčka Ondřejnice a nedaleko se nachází i úžasný rybník Bezruč. Výhodou je i skvělá dostupnost do Ostravy, do níž se dostanete už během pár minut místním autobusem nebo autem. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií. Zaujala vás nabídka a rádi byste si celý dům prohlédli osobně? Tak se mi ozvěte a já vám vše moc rád ukážu.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Stará Ves nad Ondřejnicí, prodej Stará Ves nad Ondřejnicí, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Stará Ves nad Ondřejnicí, dům Stará Ves nad Ondřejnicí, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Stará Ves nad Ondřejnicí od realitky, K Myslivně Stará Ves nad Ondřejnicí, dům od makléře nebo RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Stará Ves nad Ondřejnicí. Požadovaná cena nemovitosti je 6 300 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-rodinny-dum-stara-ves-nad-ondrejnici.

Pro více informací kontaktujte Jiří Váhala (makléř / RK), e-mail: 1cmr@seznam.cz, telefon: 602732968. Inzerát byl aktualizován dne 30.01.2022.

Fotogalerie: Prodej rodinný dům, Stará Ves nad Ondřejnicí - prodej dům 4+1 a větší, 1243 m2 K Myslivně Stará Ves nad Ondřejnicí

Prodej rodinný dům, Stará Ves nad Ondřejnicí 1 Prodej rodinný dům, Stará Ves nad Ondřejnicí 2 Prodej rodinný dům, Stará Ves nad Ondřejnicí 3 Prodej rodinný dům, Stará Ves nad Ondřejnicí 4 Prodej rodinný dům, Stará Ves nad Ondřejnicí 5 Prodej rodinný dům, Stará Ves nad Ondřejnicí 6 Prodej rodinný dům, Stará Ves nad Ondřejnicí 7 Prodej rodinný dům, Stará Ves nad Ondřejnicí 8 Prodej rodinný dům, Stará Ves nad Ondřejnicí 9 Prodej rodinný dům, Stará Ves nad Ondřejnicí 10 Prodej rodinný dům, Stará Ves nad Ondřejnicí 11 Prodej rodinný dům, Stará Ves nad Ondřejnicí 12 Prodej rodinný dům, Stará Ves nad Ondřejnicí 13 Prodej rodinný dům, Stará Ves nad Ondřejnicí 14 Prodej rodinný dům, Stará Ves nad Ondřejnicí 15 Prodej rodinný dům, Stará Ves nad Ondřejnicí 16 Prodej rodinný dům, Stará Ves nad Ondřejnicí 17 Prodej rodinný dům, Stará Ves nad Ondřejnicí 18