Prodej roubené chalupy Kokořínsko - nabídka prodeje domu 363 m2

Prodej roubené chalupy Kokořínsko
  • Typ nemovitosti: dům
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: Houska 25, Blatce
  • Velikost: 4+1 a větší, 363 m2
  • Aktualizace inzerátu: 28.08.2022
  • Cena: 6 200 000 Kč
  • Kontakt: Tereza Svobodová
  • E-mail: f-r-e-e-d-o-m@centrum.cz
  • Telefon: 777004757

Nabízím k prodeji původní historický dvoupodlažní roubený dům s podsádkou v obci Houska v malebné romantické krajině CHKO Kokořínsko nedaleko od středověkého hradu Houska 49 km od Prahy. Jedná se o výjimečné místo pro rekreaci nebo bydlení s možností výletů. Přímý prodej, jedná se o pozůstalost (RK nevolat)! Dům leží na pozemku o celkové výměře 363 m2, zastavěná plocha domu je 110 m2. Vjezd na pozemek je z obecní komunikace. Na pozemku se nachází malá kůlna na zahradní nářadí. Dispozice domu: v 1.NP je situována vstupní chodba (bývalá černá kuchyně s klenbou) se schodištěm do 2. NP, prostorná místnost s kachlovými kamny s navazující menší místností, přes chodbu je místnost s druhými kachlovými kamny a k ní navazující další menší místnost. Celkem jsou v 1. NP 4 místnosti + chodba se dvěma vstupy do objektu . V 2. NP jsou situovány jedna velká a jedna menší ložnice se samostatnou šatnou, koupelna s WC a sprchovým koutem, balkon a schodiště do půdního prostoru. Půdní prostor je svou rozlohou vhodný k vestavbě. Připojení k elektrické síti je vedeno v zemi, odpad je sveden do septiku, užitková voda je ze zabudované nádrže. Topení je na tuhá paliva (kachlová kamna a lokální topidla). Objekt je v dobrém technickém stavu, vyžaduje však opravu či výměnu střešní krytiny. Objekt je 300 m od zastávky autobusu a 200 m od hostince, kde se též nachází i Obecní úřad obce. Umístění objektu je vhodné pro cykloturistiku, pěší turistiku, houbaření, rybolov a jiné aktivity. K hradu Houska je to 2,3 km na kole po cyklostezce nebo 1,5 km pěšky lesní cestou, 4,5 km na Vrátenskou horu a na mnoho dalších zajímavých míst Kokořínska. Nedaleko od chalupy se nachází prameny říčky Pšovky, které jsou přírodní památkou na území chráněné krajinné oblasti Kokořínsko – Máchův kraj.

Toto je soukromá inzerce, nepřeji si být kontaktován/a makléři ani RK. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti bez realitky, bezplatná inzerce nabídka, soukromá inzerce nemovitostí, dům, nemovitosti prodej, hledám dům Blatce, prodej Blatce, prodej přímo od majitele, nabídka nemovitostí Blatce, dům Blatce, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej dům Blatce bez realitky, Houska 25 Blatce, dům od majitele bez RK, inzerát prodej dům a nabízím dům Blatce. Požadovaná cena nemovitosti je 6 200 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-roubene-chalupy-kokorinsko.

Pro více informací kontaktujte Tereza Svobodová (soukromý inzerent), e-mail: f-r-e-e-d-o-m@centrum.cz, telefon: 777004757. Inzerát byl aktualizován dne 28.08.2022.

Fotogalerie: Prodej roubené chalupy Kokořínsko - prodej dům 4+1 a větší, 363 m2 Houska 25 Blatce

Prodej roubené chalupy Kokořínsko 1 Prodej roubené chalupy Kokořínsko 2 Prodej roubené chalupy Kokořínsko 3 Prodej roubené chalupy Kokořínsko 4 Prodej roubené chalupy Kokořínsko 5 Prodej roubené chalupy Kokořínsko 6 Prodej roubené chalupy Kokořínsko 7