Prodej skladového prostoru - nabídka prodeje komerční nemovitosti 2000 m2

Prodej skladového prostoru
  • Typ nemovitosti: komerční
  • Typ inzerátu: prodej
  • Lokalita: , Suchdol - Labutice
  • Velikost: 2000 m2
  • Aktualizace inzerátu: 20.06.2023
  • Cena: 4 160 000 Kč
  • Kontakt: Pavlína Skřivánková
  • E-mail: skrivankova@invbuild.cz
  • Telefon: 704971815

Představte si místo, kde se probouzíte každé ráno s výhledem na svůj vlastní rozlehlý statek, kde slyšíte pouze zvuky přírody a kde vás nikdo neruší. Místo, kde vládne absolutní klid a pohoda a kde máte svůj vlastní prostor pro podnikání a rozvoj. Takové místo existuje, a právě vám ho nabízíme k prodeji. Nabízíme k prodeji hospodářský objekt v idylické vesničce Labutice nedaleko Prostějova. Tato usedlost nabízí nespočet možností využití – ať už se jedná o pěstování zeleniny, chov prasat, nebo jakoukoliv jinou zemědělskou činnost. Objekt zahrnuje velkou ocelovou kůlnu a hospodářskou budovu, které jsou ve velmi dobrém stavu. Stavět vlastní podnikání od základů není vždy jednoduché, ale my vám nabízíme možnost, jak toho dosáhnout s co nejmenším úsilím. Tato usedlost je ideálním místem pro všechny, kteří chtějí podnikat v klidu a pohodě daleko od shonu velkoměsta. Představte si, jaké to je mít svého koně, kozy nebo jiná domácí zvířata právě tady. Neztrácejte čas a kontaktujte nás ještě dnes! Ať už máte jakékoli otázky nebo potřebujete více informací, jsme zde pro vás. Těšíme se na vaše zprávy a těšíme se na to, že vám pomůžeme přivést vaše podnikatelské sny do reality. Ozvěte se nám, ať už osobně nebo telefonicky, a začněte psát novou kapitolu svého života právě zde, v Labuticích u Prostějova. Nabízená cena je 4.160.000, - Kč, což zahrnuje provizi, veškerý právní servis včetně návrhu na vklad do katastru nemovitostí. Rádi Vám pomůžeme s financováním.

Toto je inzerát realitní kanceláře nebo makléře. Inzerát je zařazen v kategoriích prodej nemovitosti od realitky, bezplatná inzerce nabídka, realitní inzerce nemovitostí, komerční, nemovitosti prodej, hledám komerční Suchdol - Labutice, prodej Suchdol - Labutice, prodej od realitní kanceláře / makléře, nabídka nemovitostí Suchdol - Labutice, komerční Suchdol - Labutice, bezplatná inzerce nemovitostí, prodej komerční Suchdol - Labutice od realitky, Suchdol - Labutice, komerční od makléře nebo RK, inzerát prodej komerční a nabízím komerční Suchdol - Labutice. Požadovaná cena nemovitosti je 4 160 000 Kč. Více informací naleznete na stránce: www.nemovitosti-inzerce.cz/prodej-skladoveho-prostoru.

Pro více informací kontaktujte Pavlína Skřivánková (makléř / RK), e-mail: skrivankova@invbuild.cz, telefon: 704971815. Inzerát byl aktualizován dne 20.06.2023.

Fotogalerie: Prodej skladového prostoru - prodej komerční 2000 m2 Suchdol - Labutice

Prodej skladového prostoru 1 Prodej skladového prostoru 2 Prodej skladového prostoru 3 Prodej skladového prostoru 4 Prodej skladového prostoru 5 Prodej skladového prostoru 6 Prodej skladového prostoru 7 Prodej skladového prostoru 8